-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova’ya gelmişti şimdi finale koşuyor..

Geçtiğimiz yıl Pamukova’ya gelen ve TV8 de O Ses Türkiye Programında Ebru Gündeş’in takımında finale koşan Ercan Tok bu akşam için Pamukovalılardan SMS ile destek istedi..

10:55:35 | 2016-01-31

 

Geçtiğimiz yıl Elgün Organizasyonun katkıları ile Pamukova’da bir düğünde sahne alan ve Pamukovalıların gönlünde taht kuran Ercan Tok, TV8 de yayınlanan O Ses Türkiye programında Ebru Gündeş’in takımında finale koşarken bu akşam 20.00 da yayınlanacak programda SMS ile Pamukovalıların desteğini istedi.

 

Bu akşam final için yarışacak..

30 Ocak 2016 Cumartesi günü Murat Boz’un takımında yer alan İlker Arslan ile “ Annem “ şarkısı ile çapraz düelloya çıkan Ercan Tok rakibini seyircilerin %52 oyu ile eleyerek bu akşam Saat; 20.00 da  TV8 de canlı yayınlanacak programda Ebru Gündeşin takımında “ O Ses Türkiye “ programında adını finallere yazdırmak için yarışacak.

 

Pamukovalılardan destek bekliyor..

Elgün Organizasyon sahibi Erkan Elgün’ün geçtiğimiz yıl Pamukova’ya getirdiği ve bir düğünde sahne alan Ercan Tok, telefonda Pamukovahalk.com aracılığı ile Pamukovalılara kucak dolusu selam ve sevgilerini gönderdiğini ifade ederek, “  Pamukova’nın güzel insanlarından bu gece için destek bekliyorum. SMS leri ile beni destekleyeceklerine inanıyorum. Yarışma sonucu ne olursa olsun en kısa zamanda Pamukovalılarla tekrar bir araya geleceğim “ dedi.

 

Ercan’ı  O Ses Türkiye programında SMS lerinizle desteklemek için ERCAN yazıp 1890 a gönderebilirsiniz.

 

ERCAN - İLKER DÜELLOSU;

 

 

 

 
ETİKET :  Pamukova Pamukova’ya gelmişti şimdi finale koşuyor

Tümü