-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova 75. Yıl Okulunda görkemli 23 Nisan şenliği..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri nedeni ile Pamukova 75. Yıl İlk ve Orta Okulu Aile Birliği Öğrencilere görkemli bir kutlama programı hazırladı.. Öğrenciler doyasıya eğlendi..

02:20:26 | 2018-04-25

Pamukova 75.Yıl Okul Aile Birliği “ Çocuklar bizi değil biz çocukları eğlendirelim “ diyerek mükemmel bir 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Bayramı şenliği hazırladılar.

Garnizon Komutanı Oktay Eren, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Okul Müdürü Mehmet Kabasakal , Okul Aile Birliği Başkanı Bilal Çuhalılar, 75.Yıl İlk ve Orta Okul öğrencileri ile ailelerinin katıldığı program İnegöl Mehteran Takımının gösterisi ile başladı.

Öğrenciler ve aileler İnegöl Mehteran Takımı ile Pamukova İlçe Merkezinde yürüyerek 75. Yıl okulunun bahçesine geldiler. Burada Mehteran Takımının gösterileri ve müzik ziyafeti sonrası, Esperanza Orkestrasının verdiği konserde öğrenciler ve aileleri doyasıya eğlendiler.

Programı hazırlayan Okul Aile Birliği Başkanı Bilal Çuhalılar ve yönetim kurulu üyesi Soner Dönmez’e katkılarından dolayı Garnizon Komutanı Oktay Eren Plaket verdi.

Kutlamaların gündüz bölümünde ise Gölcük’ten gelen tiyatro ekibi öğrencilere, 75. Yıl Okulu Konferans salonunda “ Oyuncaklar Dünyası “ adlı oyunu sergiledi.

75. Yıl Okulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları, Perşembe günü şişme oyun parkı  ve Cuma günü sinema etkinliği ile hafta boyu devam edecek. (Haber: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Pamukova 75 Yıl Okulunda görkemli 23 Nisan şenliği

Tümü