-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukovalı Gazimiz baba ocağında..

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin Bölgesi’nde PKK/KCK/PYD-YPG ve DAEŞ mensuplarını etkisiz hale getirmek amacıyla başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan Pamukovalı Uzman Çavuş Ekrem Kabakçı, baba evinde ziyaretçi akınına uğruyor..

10:08:54 | 2018-03-06

Pamukova’nın  Cihadiye Mahallesi nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Ekrem Kabakçı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin Bölgesi’nde PKK/KCK/PYD-YPG ve DAEŞ mensuplarını etkisiz hale getirmek amacıyla başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nda hainlerin açtığı ateş sonucu yaralanarak Gaziantep  Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı.

Tedavisi tamamlanan ve hastaneden taburcu edilen Gazi Uzman Çavuş Ekrem Kabakçı Pamukova Cihadiye Mahallesinde baba evine geldi. Bir süre baba evinde istirahat edecek gazi Uzman Çavuş Ekrem Kabakçı ziyaretçi akınına uğruyor.

Pamukova Kaymakamı Recai Karal’ın İlçe Garnizon Komutanı, İlçe Jandarma Komutanı ile Gazi Uzman Çavuş’u ziyaret etmesi Kur'anı Kerşim ile Bayrak hediye etmesinin ardından, 27 Nolu Pamukova Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şaban Özzaim ve yönetim kurulu üyeleri da Gazi Uzman Çavuş’u ziyaret ederek, Türk Bayrağı hediye ettiler geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Sağ gözünden ve sol baş parmağından ameliyat olan Gazi Uzman Çavuş Ekrem Kabakçı, sağlık durumunun iyi olduğunu iyileşip bir an önce Afrin de arkadaşlarının yanında olmak istediğini söyledi.(Haber-Foto: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Pamukovalı Gazimiz baba ocağında

Tümü