-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukovalı güreşçilerden bir birincilik bir üçüncülük..

Kocaeli'de bu yıl 6.'sı düzenlenen Altın Kemer Yağlı Güreşleri'nde Pamukovalı güreşçiler Küçük Orta Boyu’nda bir birincilik bir üçüncülük aldılar.. 600 güreşçinin kıyasıya mücadelesi nefes kesen müsabakalara sahne oldu.

01:12:54 | 2018-09-30

Kocaeli’de bu yıl 6.’sı düzenlenen Altın Kemer Yağlı Güreşleri’nde 600 güreşçinin kıyasıya mücadelesi nefes kesen müsabakalara sahne olurken Pamukovalı güreşçilerin aldığı başarı dikkat çekti.

İzmit Belediyesi tarafından İzmit Yeni Mahalle Er Meydanı’nda düzenlenen 6. Altın Kemer Yağlı Güreşlerinde 65’i başpehlivan olmak üzere toplam 600 güreşçi mücadele etti. Dün sabah saatlerinde başlayan güreşlerin açılış töreninde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Türkiye Güreş Federasyonu yöneticileri, sporcular ve yüzlerce seyirci, katıld.

6. Altın Kemer Yağlı Güreşlerde mücadele eden Pamukovalı güreşçilerden Enes Turan Küçük Orta Boyu’nda rakiplerini yenerek birincilik kürsüsüne çıkarken, Yılmaz Yıldız ise Küçük Orta Boyu’nda üçüncülük kürsüne çıkarak büyük bir başarıya imza attılar.

65 başpehlivan, 600 güreş sporcusu altın kemer için kıyasıya mücadele ettiği yağlı güreşlere, vatandaşlar yoğun ilgiyle takip ettiği ve  güreşler nefes kesen mücadelelere sahne oldu. (Haber: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Pamukovalı güreşçilerden bir birincilik bir üçüncülük

Tümü