-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukovalı Judocular minderde esti..

Amatör Spor Haftası kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Judo turnuvasında Pamukovalı Judocular minderde adeta esti. 8 madalya ile döndüler..

22:15:32 | 2018-10-15

15 Temmuz Camili Mahallesindeki Yenikent Spor Salonu'nda düzenlenen judo turnuvası nefesleri kesti. Toplam 188 sporcunun katıldığı turnuvada 14 antrenör ve 4 hakem görev yaptı.

Turnuvada Pamukovalı Judocuların aldığı dereceler ve madalyalar dikkat çekti. Pamukovalı Judocular dan derceye giren 22 kg da Hasan balıkçı, 30 Kg da Nurullah Sırtlı, 55 Kg da Enes Sert ikincilik madalyası aldı.34 Kg da Ersin Yener, 42 Kg da Eren Asıntay üçüncü olarak madalya almaya hak kazandılar.

Bayanlarda ise 36 Kg da İrem Nisa Öksüzali birinci, 48 Kg da Canan Yıldız ikinci, 36 Kg da Şevval Akbulut, 40 Kg da Afra Akın üçüncü olarak madalya aldılar.

Turnuvayı yakından takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, antrenör ,idareci ve hakemlerle birlikte dereceye giren sporculara ödüllerini takdim etti. 

Pasmukova Judo Antrenörü İbrahim Baş, önemli bir organizasyonda Pamukovalı Judocuların aldığı başarıların kendilerini murlu ettiğini ifade ederek "Son yıllarda judo branşında sporcu sayımızdaki artış, sporcularımızın başarısı ile ikiye katlandı. Amatör Spor Haftasında mindere çıkan tüm sporculara başarılarının devamını diliyorum"dedi.
ETİKET :  Pamukova Pamukovalı Judocular minderde esti

Tümü