-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukovalı Ozan O Ses Türkiye de Sibel Can ile yoluna devam edecek..

TV8 de yayınlanan “ O Ses Türkiye “ yarışma programına katılan Pamukovalı Ozan Garip elemeleri geçerek Sibel Can’ın takımına seçildi ve “ O Ses Türkiye “ de yoluna devam edecek..

01:13:24 | 2016-10-17

TV8 de dün akşam yayınlanan “O Ses Türkiye “ şarkı yarışmasının 8’inci bölümünde  Neşet Ertaş’ın "Zülüf “şarkısı ile Jüri üyeleri Sibel Can, Hadise, Murat Boz ve  Gökhan’ın karşısına çıkan Pamukovalı Ozan Garip performansı ile beğeni kazanırken,  programda Sibel Can’nı seçerek  “ O Ses Türkiye “ de yoluna devam ediyor.

Ozan Garip, TV8 de sahne almadan verdiği röportaj da müzik ve bağlama çalma sevgisinin dedesi Pamukovalı Mustafa Garip’ten  kaynaklandığını ifade etti. Neşet Ertaş’ın “ Zülüf “ şarkısını söyledikten sonra Sibel Can’ın  “ Neredene Katılıyorsun?”  sorusuna  Ozan  “ Sakarya Pamukova dan cevabını verdi.

Pamukovalı Ozan Garip’in TV8 de yayınlanan  “ O Ses Türkiye “ şarkı yarışmasında başarılı olup, bundan sonraki bölümlerde Sibel Can ile çalışacak olması Sakarya ve Pamukova da sevinç kaynağı olurken, eski müzisyen dedesi Mustafa Garip ile müzisyen Babası Hüseyin Garip için gurur kaynağı oldu.

O SES TÜRKİYE DE OZAN'IN PERFORMANSI:
ETİKET :  Pamukova Pamukovalı Ozan O Ses Türkiye de Sibel Can ile yoluna devam edecek Ozan Garip Sibel Can

Tümü