-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukovalı Tatangalar Mersin yolunda..

Afjet Afyonspor ile Mersin'de oynanacak olan Play-Off finali öncesi Sakaryasporlu taraftarlar Pamukovadan yola çıktı. Otobüslerde yer bulamayan 4 taraftar göz yaşlarını tutamadı..

05:46:28 | 2018-05-27

TFF 2. Lig Play Off Müsabakaları'nın finalinde Afjet Afyonspor ile Mersin'de saat 21:30'da karşılalacak Sakaryaspor'u desteklemek için Pamukova’dan çok sayıda tarftar, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’in tahisis ettiği iki otobüsle Mersin yoluna çıktılar.Otobüslerde yer bulamayan 4 taraftar ise otobüsler gittikten sonra, biz gidemiyoruz diyerek göz yaşlarına hakim olmadı.

Saat:02.30 da Pamukova Demokrasi Meydanında toplanan çok sayıda taraftar, Sakaryaspor lehine slogan atıp, şarkılar söyledikten sonra meşale şov yaptılar.

Kafile Başkanlığını Fatih Yavuz ve Fatih Aktaş’ın yaptığı Pamukovalı Sakaryaspor taraftarları, Saat: 03.00 da Pamukova dan iki otobüsle yola çıktılar.

844 kilometre yolu-yaklaşık 10-12 saatte tamamlayacak olan Pamukovalı Tatangalar, Mersin yolunda otobüslerin içini adeta tribüne çevirerek şarkılar ve tezahüratlarla yollarına devam ediyorlar.

Saat: 15.20 sıralarında Ankara'ya yaklaşan Pamukovalı tatangalar 21.30 da oynanacak karşılaşma da yorgun düşmemek ve uykusuz kalmamak için otobüste koltuklarda ve otobüsün koridor boşluğunda yerlerde yatarak istirahat ediyorlar.

Otobüslerde yer bulamayan Pamukovalı 4 genç ise otobüsler yola çıktıktan sonra biz gidemiyoruz diyerek göz yaşı dökerken otobüslerin dönüp kendilerini almasını isteidler ancak bu mümkün olmadı.

PAMUKOVALI TATANNGALAR SAKARYASPOR AŞKIYLA YOLA ÇIKTI:
ETİKET :  Pamukova Pamukovalı Tatangalar Mersin yolunda

Tümü