-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukovaya yenisi yapılıncaya kadar prefabrik hastane..!

Pamukova da yeni yapılacak hastane tamamlanıncaya kadar geçici olarak hizmet verecek prefabrik hastane için incelemeler Kaymakam Recai Karal başkanlığında yapıldı.. İŞTE DETAYLAR..

00:23:44 | 2016-02-01

 

Pamukova İlçe Hastanesinin hasarlı olması nedeni ile yıkılıp yerine yenisi yapılıncaya kadar, hizmet verecek prefabrik hastane yeri için, Kaymakam Recai Karal, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Hasan Sağlam, Pamukova İlçe Hastanesi Baş Tabibi Şafak Besler,AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akın ve İlçe yöneticileri ile bazı kurum amirleri incelemelerde bulundular.

 

İlçe hastanesi bahçesi mi? Topum Sağlığı Merkezi bahçesi mi?

Prefabrik hastane’nin kurulacağı yer olarak önce Pamukova Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonun bahçesinde incelmelerde bulunuldu. Daha sonra Pamukova İlçe Hastanesinin bahçesinde incelemelerde bulunan heyet, kurulacak prefabriklerin yeni hastane yapıldıktan sonrada başka hizmetlerde kullanabilecek şekilde yapılmasının uygun olacağını değerlendirildi.

 

Prefabriklerin nereye kurulacağı önümüzdeki günlerde belirlenecek..

Prefabrik hastanenin İlçe Hastanesinin bahçesine mi, yoksa Pamukova Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu bahçesine mi konuşlanacağı yönündeki nihai karar önümüzdeki günlerde verilecek.

 

Yeni hastanenin 2 yıl içinde bitirilmesi planlanıyor..

Yeni hastanenin yapımına ise prefabrik hastanenin kurulması sonrasında başlanacağı ve iki yıl içerinde bitirmesinin planlandığı belirtildi.

 

 

 

 

 yav arkadaş , nedir bizim çektiğimiz. heryerde boy boy resim çektiren sayın belediye başkanı nerdesin? ne demek prefabrik hastane!! nerdesin başkan??? boy boy çektirdiğin resimlerden buraya fırsat bulamadın mı?