-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pınarlı Bacı Hıdrellez pilavına bakan yardımcısı da katıldı..

Pamukova Pınarlı ve Bacı Mahallelerinin ortaklaşa düzenlediği hıdrellez pilavına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’te katıldı..

02:36:07 | 2018-05-14

Pamukova Pınarlı ve Bacı Mahallelerinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen hıdrellez pilavına Sakarya Ak Parti Milletvekili, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik’in yanı sıra, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Belediye Başkanı Cevat Keser, siyasi parti İlçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Pınarlı ve Bacı Mahallerinin organize ettiği hıdrellez pilavı eski hıdrellez pilavlarını aratmadı. Yüzlerce kilo pirinç ve bulgurun kullanılıp yapıldığı pilav davetlilere bol bol ikram edildi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı hıdrellez pilav etkinliğinde renkli görüntüler de vardı.

Hıdrellez Pilavın Pınarlı ve Bacı Mahallesi gençleri misafirlere hizmet ederken organizasyonda hiçbir eksiklik olmaması, hıdrellez pilavına katılan misafirlerin mağdur edilmemesi dikkat çekerti.

Pınarlı Mahalle Muhtarı Özcan Tufan ve Bacı Mahalle Muhtarı Ahmet Tokaç, geleneksel hıdrellez pilavlarına katılan herkese teşekkür ederek, hıdrellez pilavı geleneğin bundan sonrada devam edeceğini söylediler.

 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Pınarlı Bacı Hıdrellez pilavına bakan yardımcısı da katıldı

Tümü