-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pınarlı Bacı Okulu Siyah-Beyaz Beşiktaş..!

İstanbul Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Zafer Şengül Pamukova Pınarlı Bacı Okulunda tüm öğrencilere Beşiktaş forması dağıttı.. Kartal pençesi yapan öğrenciler " En büyük Beşiktaş " tezahuratı yaptılar..

21:43:39 | 2019-02-06

İstanbul Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Zafer Şengül  Sakary'nın  Pamukova İlçesi Pınarlı Bacı Okulunu ziyaret ederek, öğrencilere 150 adat Beşiktaş forması hediye ettiler.

Pınarlı Bacı Okul Müdürü Bayram Kaymış, öğrencilerin isteği üzerine İstanbul Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Zafer Şengül'e ulaştı.  İstanbul Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Zafer Şengün, öğrencilerin isteğini kırmadı ve Beşiktaş Kulübünden temin ettiği 150 adet forma ile Pamukova Pınarlı Bacı Okuluna gelerek, öğrencilere tek tek Beşiktaş forması hediye etti.

Beşiktaş forması alan öğrenciler forma sevinçlerini " En büyük beşiktaş " tezahüratı ile dile getirdiler.  Minik bir öğrencinin beşiktaş marşlarını ezbere söylemesi ise Dernek Başkanı Şengün'ü duygulandırdı. İstanbul Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Zafer Şengül, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın selamını getirdiğini ifade ederek, " Biz bu daveti aldığımız da çok duygulandık. Biran evvel Pınarlı Bacı Okuluna gelmek istedik. Çocuklarımızı kırmayıp okulumıuza geldik. Herzaman yanılarında olduğumuzu bilmelerini siteriz " dedi.

Pınarlı Bacı Okul Müdürü Bayram Kaymış,  Beşiktaş Kulübü ve İstanbul Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Zafer Şengün'e teşkekür ederek, kendilerini ve  öğrencilerini çok mutlu ettiklerini söyledi.

Kendilerine hediye edilen Beşiktaş formalarını üzerlerine giyen öğrenciler, kartal pençesi yaparak " En büyük Beşiktaş" tezahuratları ile okulu inlettiler.

Daha sonra Beşiktaş taraftarı olan Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser ile bir araya gelen İstanbul Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Zafer Şengül, Başkan Cevat  Keser'e futbolcuların imzalarının bulunduğu forma hediye etti. (Pamukova-Sakarya-DHA)
ETİKET :  Pamukova Pınarlı Bacı Okulu Siyah-Beyaz Beşiktaş

Tümü