-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Bagajdan Vahşet Çıktı!

Otomobilin bagajında öldürülmüş olarak bulunan kişinin kimliği belirlendi

16:08:10 | 2012-03-12

İzmit'te otomobil bagajında öldürülmüş olarak bulunan kişinin kimliği belli oldu. Ceset Akyazı Yongalık Köyünden Uğur Başkan'a ait..

Polisin yaptığı incelemede, ölen kişinin 35 yaşlarında olduğu ve üzerinden Uğur Başkan adına düzenlenmiş bir kimlik çıktığı bildirildi.

Derince İlçesi'nde bulunan Deniz Mahallesi Kanarya Sokağa birkaç gün önce 54 AR 179 plakalı bir otomobil park edildi. Çevredeki vatandaşlar, aradan geçen zamanda otomobilin yanına kimsenin gelmemesi üzerine polise haber verdi. Bu sabah otomobilin yanına gelen polisler, bagajda bir erkek cesedi buldu. Ölen kişinin üzerinden Uğur Başkan adına düzenlenmiş kimlik çıktığı ve 35 yaşlarında olduğu belirtilirken, ölümüyle ilgili soruşturmaya başlandığı bildirildi.

Otomobil, Cumhuriyet Savcısı'nın talimatıyla cesetle birlikte incelenmek üzere Kocaeli Emniyet Müdürlüğü bahçesine götürüldü. Otomobilin Ali Yar adına kayıtlı olduğu belirlendi.

ALININ ORTASINDAN TEK KURŞUNLA VURULMUŞ

Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde sokağa park edilen otomobilin bağajında bulunan ve üzerinden çıkan kimlikte Sakarya'nın Akyazı İlçesi'ne bağlı Boztepe Köyü nüfusuna kayıtlı Uğur Başkan'a ait olduğu öğrenilen cesette olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı tesbitlerde, iki kaşının ortasından tek kurşunla vurulduğu anlaşıldı. İzmit Asri Mezarlık Morgu'na götürülen cesede burada Cumhuriyet Savcısının gözetiminde ön otopsi de yapıldı. Alnından giren merminin kafasının arkasından çıktığı belirlenen Uğur Başkan'ın kim tarafından öldürüldüğünün belirlenmesi için araştırmalar sürdürülüyor.

İzmitte Otomobilinin bagajında ölü olarak bulunan Uğur Başkan Akyazı Yongalık köyü Civek Mahallesi nüfusuna kayıtlı olup Akyazı Yeni Mahallede ikamet ediyor. Evli ve 3 çocuk babası olan Uğur Başkan ilçede bir süre önce Akyazı Düzce arasında öğrenci taşımacılığı yapıyordu.

Uğur Başkan Pazar günü gece saat 23.00 civarında oturduğu kahveden bir arkadaşı ile İzmite gitmek için ayrılmış bir daha geri dönmemiş.
ETİKET :  

Tümü