-- Adversting 9 --

siber güvenlik

PMYO da iftar yemeği..

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Pamukova Meslek Yüksek Okulunun da Ramazan dolayısı ile iftar yemeği düzenlendi.

22:06:09 | 2019-05-13

Pamukova Meslek Yüksek Okulu bahçesinde düzenlenen iftar yemeği, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen, Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Pamukova Garnizon Komutanı Oktay Eren, Pamukova İlçe Emniyet Müdürü Bülent Aral, Pamukova Meslek Yükse Okulu Müdürü Doç Dr. Fatih Sönmez, MYO Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Recep Şen, MYO Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Yasin Kültiğin Yaman, MYO Sekreteri Niyazi Taş ve Öğretim Görevlileri, personel ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Düzenlenen İftar sonrasında açıklama yapan Pamukova Meslek Yüksek okul Müdürü Doç.. Dr. Fatih Sönmez, Ramazan ayının önemine değinerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Doç.. Dr. Fatih Sönmez “Yoğun geçen bir eğitim yılının ardından, Pamukova MYO ailesi olarak, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazanda bu iftar yemeğinde bir araya geldik. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İftar yemeği ile başlayan program, yemek sonrası çay eşliğinde yapılan sohbet ile sona erdi.
ETİKET :  Pamukova PMYO da iftar

Tümü