-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Rusya dan beş madalya ile döndüler..

Pamukova İkizler Sporcuları Rusya da yapılan 5. Avrupa Kung Fu Şampiyonasında, 5 Avrupa ikincilik madalyası alarak büyük bir başarıya imza attılar..

12:59:24 | 2019-05-02

24 Nisan- 02 Mayıs  tarihleri arasında Rusya-Moskova da yapılan 5 Wushu Kungfu Avrupa şampiyonasına 5 sporcu ile katılan Pamukova İkizler Spor Kulübünden, Büyükler kategorisinde Hakan Pir 85 kg da, Mehmet Aslan  75  kg Avrupa 2’ncisi,  Gençler Kategorisinde Melih Uras, Seval uras Avrupa 2’ncisi ve Yıldız Kategorisinde Zeynep yığma Avrupa 2’ncisi olarak büyük bir başarıya imza atıp adeta tarih yazdılar.

 Çok sayıda Milli sporcu, Avrupa, Dünya ve Olimpiyat da dereceye giren sporcular yetiştiren  Pamukova İkizler Spor Kulübü, sporcuların üniversite’ye direk girme ve burs alma hakkını da kazandırarak, Pamukova da genç nesillerin en iyi şekilde yetiştirilmesine de vesile oldu.

Pamukova İkizler Spor Kulübü ve Milli Takım 5’inci kademe teknik direktörleri Naci ve Nebi İhtiyar, yaptıkları açıklama da, alınan başarılı sonuçların kendilerini gururlandırdığını iade ederek “ Bizler Pamukova’nın üst düzde, en iyi nesillerini yetiştirmek için uğraşıyoruz. Kısıtlı imkanlarla yarışmalarda en büyük başarılara imza atıyoruz. Bizlere destek veren Sayın Pamukova Kaymakamı Recai Karal’a ve Sayın Pamukova Belediye Başkanımız Güven Övün’e,  Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aziz Demir, Pamukova Halk Eğitim Müdürümüz Tahsin Yolcu, Müdür Yardımcısı Sayın Kadir Akça ve Sayın Müştak Tükenmez’e çok teşekkür ediyoruz.  Pamukova’nın adını Avrupa, Dünya şampiyonlarında ve olimpiyatlarda duyurmaya,  Pamukova’nın evlatlarını başarılı nesiller olarak yetiştirmeye devam edeceğiz “ dediler.
ETİKET :  Pamukova Rusya dan beş madalya ile döndüler

Tümü