-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Saadet Partisi Milletvekili adayları esnafı ziyaret ettiler..

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayları Prof. Ali Seyyar ve Furkan Cebeci Pamukova da esnafı ziyaret edip sorunlarını dinledi ve 24 Haziran seçimleri için destek istediler..

02:49:50 | 2018-06-07

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayları Prof. Ali Seyyar ve Furkan Cebeci Pamukova da Saadet Partisi İlçe Teşkilatını ziyaret edip esnaflarla bir araya geldiler

Saadet Partisi İlçe Teşkilatında İlçe Başkanı Kemal Taş, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile bir araya gelen Saadet Partisi Milletvekili adayları Prof. Ali Seyyar ve Furkan Cebeci daha sonra, İlçe Başkanı Kemal Taş ve partililer ile Pamukova esnafını ziyaret ettiler.

Saadet Partisi Milletvekili adayları Seyyar ve Cebeci esnafın sorunlarını dinleyip, sıkıntılarının Saadet Partisinin iktidara gelmesi ile son bulacağını ifade ederek, Millet İttifakının iktidara geleceğini, Saadet Partisi'nin iktidarının adaletli olacağını belirttiler. 

Adaylar ayrıca ittifak sistemi ile Saadet Partisi'nin baraj kaygısının kalmadığını belirterek meclise gireceklerini ifade ettiler. 

Saadet partisi adayları esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla da sohbet ettiler. (Haber: Levent Tüysüz)

Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş, Milletvekili adayları Prof. Ali Seyyar ve Furkan Cebeci ziyaret sonrası, Pamukova esnafının gözterdiği yakı ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ettiler.
ETİKET :  Pamukova Saadet Partisi Milletvekili adayları esnafı ziyaret ettiler

Tümü