-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Şaban Dişli Başdanışmanlık görevinden istifa etti

Geçtiğimiz aylarda Ak Parti Genel Başkanı Başdanışmanlığına getirilen Milletvekili Şaban Dişli bu görevinden istifa etti.. Dişli İstifa dilekçesinde bakın ne yazdı..

17:33:52 | 2017-10-19

 Ak Parti Genel Başkan Başdanışmanlığına geçtiğimiz günlerde atanan Sakarya Milletvekili Şaban Dişli bu görevinden az önce istifa etti.

Dişli, yaptığı yazılı açıklamada, 24 Ağustos'ta ekonomi alanında çalışmalar yapmak üzere parti tüzüğünün 145. maddesi uyarınca şahsının "Genel Başkan Danışmanı" olarak atanması dolayısıyla büyük onur duyduğunu belirtti.

Bu göreve getirilmesi dolayısıyla AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür eden Dişli, açıklamasında şunları kaydetti:

"Ancak bu şerefli göreve atanmamın ardından gerek basın gerek sosyal medya gerekse parti içinden birçok arkadaşımın yorumları beni son derece rahatsız etti. Etmeye de devam ediyor. Partime ve Sayın Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan'a her zaman, hangi makam ve mevkide olursa hizmet etmeyi bir onur olarak kabul ediyorum. Partimi ve Sayın Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan'ı haksız yere, daha fazla yıpratmamayı teminen bu kutlu görevden istifa ettim."

Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, istifa haberleri yayınlanmadan sadece dakikalar önce, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan'ın da katıldığı Akgün FİAT'ın açılışına katıldı.

Şaban Dişli şok istafısının ardından Twitter'da trend topic oldu.

 

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Şaban Dişli Başdanışmanlık görevinden istifa etti

Tümü