-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Sakarya da Cumhurbaşkanı Erdoğan alarmı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Demokrasi Meydanında düzenleyeceği mitinge saatler kalırken, şehirde güvenlik seviyesi en üst düzeye çıkarıldı. Erdoğan'ın Sakarya'ya vereceği mesajlar ise merakla bekleniyor..

04:27:59 | 2018-06-05

p>Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 14.00'de Sakarya Demokrasi Meydanında miting yapacak. Erdoğan'ın gelişi öncesinde Demokrasi Meydanında hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, şehirde güvenlik seviyesi en üst düzeye çıkarıldı. 

Meydanda ve meydan çevresinde bulunan binalarda şimdiden tedbirler alınırken, Erdoğan'ın gelişine saatler kala bu seviyenin daha da arttırılması bekleniyor. Erdoğan'ın mitingi için şehirde yaklaşık 4 bin polisin görev yapması bekleniyor.

İlçelerde belediyeler mitinge katılım nedeniyle organizasyonlar düzenlerken, Pamukova Belediyesi bu gün Saat: 12.00 da Demokrasi Meydanından miting için otobüsler kaldıracak.

Ramazan nedeniyle bir dizi tedbirlerinde alınacağı söyleniyor.Mitinge MHP'lilerinde katılması beklenirken, Erdoğan'ın şehre vereceği mesajlar merakla bekleniyor.

Bu arada Meteoroloji Genel Müdürlüğü ise şehirde yağış beklendiğini duyurdu.
ETİKET :  Pamukova Sakarya da Cumhurbaşkanı Erdoğan alarmı

Tümü