-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Sakarya da Cumhurbaşkanı Erdoğan hazırlığı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bazı açılış ve temel atma törenleri ile Ak Parti İl Kongresi'ne katılmak üzere ilimize gelmesi beklenirken, devlet kurumları alarma geçti..

23:45:13 | 2017-11-30

MEDYABAR.COM -PAMUKOVAHALK.COM 

Özel Haber 

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ocak ayında bazı açılış ve temel atma törenler ile Ak Parti İl Kongresine katılmak üzere ilimize gelmesi bekleniyor. 

Henüz kesinlik kazanmayan programa göre Aralık ayı sonlarında temel çalışmalarına başlanacak olan BMC'nin Karasu'daki savunma sanayi yatırımının temel atma töreni ile biten bazı projelerin açılışı Ocak ayında yapılacak. 

Bu programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılacak. 

Aralık ayı içerisinde program takviminin belirlenmesi beklenirken devlet kurumları da alarma geçmiş durumda. 

Bakanlıkların İl Müdürlükleri ile belediyelerin bazı projeleri hızlandırması dikkat çekiyor. 

Resmi Daireler Kampüsü içerisindeki bir bölümdeki tadilat çalışmalarının da Ocak ayına yetiştirilmeye çalışıldığı öğrenildi. 

 

İKİ KERE GELEBİLİR 
Aynı zamanda Ak Parti Genel Başkanı olan Erdoğan'ın, tarihi henüz belirlenmeyen Ak Parti İl Kongresine de katılması bekleniyor. 

Açılış ve temel atma törenleri ile Ak Parti İl Kongresinin farklı tarihlerde gerçekleşmesi durumunda ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilimize iki kere gelme ihtimali de masada duruyor. 

Konuyla ilgili olarak soruları cevaplayan Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, 
"Sayın Cumhurbaşkanımızın BMC'nin temel atma törenine katılması söz konusu. İl kongremizin de tarihi henüz belli değil. Belki bir ay içerisinde 2 kere gelebilir" ifadelerini kullandı.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Sakarya da Cumhurbaşkanı hazırlığı

Tümü