-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları derneğinde bir Pamukovalı..

Sakarya genç işadamları, Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği kurdu. Derneğin kurucuları arasında bir Pamukovalı iş adamı da bulunuyor..

00:16:56 | 2015-05-01

 

Kurucu başkanlığını inşaat yüksek mühendisi Gökhan Korkmaz’ın üstlendiği Genç Girişimciler ve İşadamları Derneğinin kurucu üyeleri arasında Gökoğlu İnşaat Makina Sanayi Ticaret Ltd.Şti’in sahibi  Pamukovalı iş adamı Taner Gökoğlu da bulunuyor.

 

Geçtiğimiz gün dernek kurucu üye adayları  1. 1. istişare toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya 10.000 üyeyi temsilen Sakarya derneğine destekleri olduğunu belirtmek için Konfederasyon Genel Sekreteri Serkan Zengin ve Konfederasyon Yönetim Kurulu üyesi  Cemal Alyamaç bizzat katılarak kurucu başkan ve üyelerini tebrik ettiler.


Gökhan Korkmaz yaptığı açıklamalarda Sakarya'da genç girişimcilerin sesi olmak ve topluma faydalı bir STK oluşturmak adına TÜGİK çatısı altında dernekleşmeyi uygun gördüklerini ve kısa sürede 100’ün üzerinde genç işadamının kendileri ile birlikte yürümek istediğini söyledi.

 

ÜYE SAYISI
Başlangıçta 40 kurucu genç işadamı ile hayata geçecek olan Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği üye kabulü ile 500 genç ve saygın işadamının bir arada olacağı büyük bir dernek olacakları bilgisini paylaştı.Programda TÜGİK tanıtım filmi de izlenirken kurucu başkan Gökhan Korkmaz konfederasyon genel sekreteri Serkan Zengin’e TÜGİK adına destekleri için plaket takdim ederken kendilerine ve Genel Başkan  Erkan Güral’a şahsına bu görevi uygun görmeleri ve desteklemeleri sebebi ile teşekkür etti.

 
ETİKET :  Sakarya Pamukova Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları derneğinde bir Pamukovalı

Tümü