-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Sanayi Esnafı, “ Maceraya gerek yok Cevat Başkanla yola devam..”

Pamukova Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Cevat Keser dün akşam sanayi esnafı ile yemekli toplantıda bir araya geldi. Sanayi Esnafından Keser’e destek sözü geldi..

00:12:16 | 2019-02-06

Pamukova Sanayi Esnafının büyük bir katılım sağladığı toplantıya Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik,  Esnaf Odası Başkanı Sabri Günay, Şoförler Odası Başkanı Rıdvan Şahin, S.S 27 Nolu Pamukova Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Şaban Özzaim katıldılar.

Sanayi Esnafından, Başkan Keser’e yüzde 70 sözü..

Yerel seçim  takvimin açıklanmasından bu yana desteğin her geçen gün çığ gibi arttığı Başkan Keser’e sanayi esnafı hep bir ağızdan %70 oy sözü verdiler. Başkan Keser’e sanayi esnafının ilgisi yoğun olması dikkat çekti.

Sanayi Esnafı, “ Başkan Keser’e güçlü bir destek vermek istiyoruz..”

Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekli toplantıda söz alan Sanayi esnafları; “Bizler Sanayi esnafı olarak, görev yaptığı süre içerisinde eserlerini gözle gördüğümüz, kapısı halka açık olan, cadde ve sokakta yalnız başına yürürken taleplerimizi iletebildiğimiz, karşılık bulduğumuz Cevat Keser başkanımıza güçlü bir ses, güçlü bir destek vermek istiyoruz" dediler.

“Cevat Başkanla yola devam diyoruz..”

Esnaflar “ Bizler esnafız, kışın kar çalışması yaparken, yazın asfalt çalışmasına başlarken önce Sanayi’den işe koyulan, kapısı esnafa açık bir insanın yerinde kalmasını istiyoruz. Dükkânlarımızın eşiğine kadar asfalt istedik, döktü. Hat geçti, su patladı, asfalt bozuldu, geldi yine asfalt döktü. Esnaflar olarak sırf bir insan için bu seslenişi yapmıyoruz. Allah için beyan ediyoruz; hizmetin, alçak gönüllüğün devamı için, cadde sokakta görmeye alışık olduğumuz için “Cevat Başkanla Yola Devam diyoruz” ifadelerini kullandılar.

Keser, “ Destek sizden hizmet bizden..”

Başkan Keser ise “ Bizim çok söz söylemeye, kendimizi size uzun uzun anlatmaya gerek yok. Sizler beni,ben de sizleri yakinen tanıyorum. Yaptıklarım ortada ve ileriki dönemde de yapacaklarımıza teminat noktasındadır. Ben sizlerden, daha büyük ve ses getirecek yatırım ve hizmetleri ilçemize yapabilmek adına, elimizin daha da güçlenmesi adına, Ankara’dan sesimizin daha gür çıkması adına %70 ve üzeri bir oy istiyorum. Destek sizden, Hizmet Bizden, Yardım ve Himaye ise Yüce ALLAH’tan dır “ dedi.hasan
her sabah saat tam 9.00 yapılan selamlama anonslarından dinlediğimiz halkımızın bir işi olduğunda kendisine ulaşılamayan sayın CEVAT KESER şimdi pamukovamızın sokaklarından esnaflarından ayrılmaz oldu. Keşke sadece seçim öncesi çalışmalarda değil de her zaman halk ile iç içe olsan sayın başkan.