-- Adversting 9 --

siber güvenlik

SASKİ'de bir devir kapandı..Rüstem Keleş bırakıyor..

Sakarya Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş bugün itibariyle yıllık izine çıktı. Keleş'in izin dönüşü görevinden ayrılacağı belirtiliyor

19:13:48 | 2019-06-10

31 Mart Yerel seçimleri sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem Yüce'nin göreve başlamasıyla birlikte görevi bırakacağı konuşulan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon  İdaresi Genel Müdürü  Rüstem Keleş bugün itibariyle yıllık izine ayrıldı. Keleş'in izin dönüşü göreve başlamayacağı ve görevden ayrılacağı belirtiliyor.

 Alınan bilgilere göre 2005 yılından beri  Sakarya Su Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü olarak görev yapan Dr. Rüstem Keleş'in Büyükşehir'de yönetim değişikliği sonrasında görevden ayrılacağı konuşuluyordu. Bu ayrılık bugün itibariyle gerçek oldu ve Keleş geri dönmemek üzere yıllık izine çıktı.
 Sakarya'da görev yaptığı süre içerisinde  su konusunda yaptığı çalışmalarla tanınan  Keleş'in akademik kariyeri de bulunuyor. Keleş'e bakanlıklar ve bazı büyükşehir belediyelerinden gelen teklifler olduğu belirtiliyor.

Görev yaptığı süre boyunca Sakarya'nın geleceği adına önemli projelere imza atmıştı. Bu projeler arasında Akçay Barajı ve hidroelektrik santralleri gibi yerel yönetimler arasında ilk ve örnek yatırımlar da yer alıyor.
ETİKET :  Pamukova SASKİ de bir devir kapandı

Tümü