-- Adversting 9 --

siber güvenlik

SATSO Başkanı Akgün Altuğ'a yumruklu saldırı

akarya Sanayi Ticaret Odası Başkanı Akgün Altuğ bu akşam saatlerinde Kırkpınar'da kırmızı ışıklarında iki kişinin saldırısına uğradı. Trafik magandalarından biri Altuğ'a yumrukla saldırdı..

20:08:47 | 2019-08-08

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ bugün akşam saatlerinde Kırkpınar'da  bulunan evine giderken trafik ışıklarında durduğu sırada İstanbul'dan geldikleri belirtilen iki kişinin önce sözlü sonra  sonra da yumruklu saldırısına uğradı. Olayla ilgili Yasin İ. ve arkadaşı Serkan S. gözaltına alındı.

 İSTANBUL'DAN 

Alınan bilgilere göre bugün akşam saatlerinde  meydana gelen olayda İstanbul'dan  Sapanca'ya ailesiyle birlikte tatil için gelen Yasin İ. ve Serkan S.  Kırkpınar trafik ışıklarındaki kavşakta, SATSO Başkanı Akgün Altuğ'a saldırdılar. İddialara göre saldırganlardan Yasin İ. Altuğ'a yumruk attı. Olay sonrası  Alkün Altuğ polise şikayette bulununca Yasin İ.(30) ve arkadaşı Serkan S. gözaltına alındı. Polis kavşakta bulunan MOBESE kamera kayıtlarını da incelemeye aldı

ALTUĞ SALDIRIYI ANLATTI

SATSO Başkanı Akgün Altuğ Olay sonrası  olayı anlatırken  " Kavşakta trafik ışıklarda durduğum sırada 34 plakalı araçla aracımın önüne geçtiler Camı açtığımda da içlerinden biri bana yumruk attı. Sol gözümün altında darbe aldık. İki üç kişiydiler polis gözaltına aldı" dedi.

BİR ŞÜPHELİ SERBEST KALDI

Bu arada olayın ardından gözaltına alınan  Yasin İ. ve arkadaşı  Serkan S. getirildikleri Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğünde ifadeleri alındı. Şüphelilerden biri cumhuriyet savcısının talimatı üzerine serbest bırakılırken saldırıyı gerçekleştiren Yasin İ. ise ilçe emniyet müdürlüğünde tutuluyor..

HAVAALANINDA ÇALIŞIYOR

Yasin İ.nin İstanbul'da havaalanında çalıştığı ailesiyle birlikte tatil için Sapanca'ya geldikleri  belirlendi.
ETİKET :  Pamukova SATSO Başkanı Akgün Altuğ a yumruklu saldırı

Tümü