-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Seçmen kağıtları muhtarlıklarda! Almayı unutmayın!

Pamukova da tüm mahalle muhtarlıklarında vatandaşların nerede hangi sandıkta oy kullanacağı bilgisinin yazılı olduğu seçmen bilgi kağıtlarının dağıtımına başlandı..

01:57:14 | 2018-06-02

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine doğru, güncel seçmen listesi ve seçmen bilgi kağıtları seçim kurulları tarafından Pamukova da Mahalle muhtarlıklarına teslim edildi.

Pamukova İlçe Merkezi ve İlçe Merkezi dışındaki mahallerdeki Muhatrlar vatandaşların muhtarlıklara giderek bu evraklarını almasını önerdi.

24 Haziran seçimlerinde oy kullanacak olan vatandaşların her hangi bir aksaklık yaşamaması için bu evrakları almasını isteyen Pamukova Yenice Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Güneş, "Vatandaşlarımız hangi okulda, hangi sandıkta oy kullanacağı bu evraklardan ve YSK sistemlerinden öğrenebilirler" ifadelerine yer verdi. Seçimlerin ülkeye, Pamukova'ya ve milletimize hayırlı olmasını temenni eden İsmail Hakkı Güneş, seçimlerin sorunsuz geçmesi için mahalle muhtarlarının da yoğun çalışma içinde olduğunu dile getirdi.

HANGİ SANDIKTA OY KULLANACAĞINIZI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN
ETİKET :  Pamukova Seçmen kağıtları muhtarlıklarda Almayı unutmayın

Tümü