-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Servis Şoförlerine “ İyi Dersler Şoför Amca” eğitimi

Pamukova da hizmet veren servis şoförlerine jandarma Trafik ” İyi Dersler Şoför Amca” şoför eğitimi verildi..

20:24:39 | 2018-01-08

“Taşımalı eğitim sisteminde görevli şoförlerin ve rehber personellerin trafik güvenliği, ilkyardım ve iletişim konularında bilgi ve becerilerini arttırarak bu şoförlerin kapasitesini geliştirmek.” amacı ile; T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Muayene İstasyonları ve Michelin Lastikleri işbirliği protokolüyle “Trafikte Sorumluluk Hareketi ” kapsamında düzenlenen “İyi Dersler Şoför Amca” projesi kapsamında trafik güvenliği, ilkyardım ve iletişim konularını içeren eğitimi 75. Yıl İlkokulu Konferans Salonunda yapıldı.

Projenin koordinatörlüğünü ve sunuculuğunu; J. Kd. Bçvş. Bülent Özmen ve Koordinatör  Öğretmen Serkan AYDOĞDU yaptı. Pamukova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yavuz ŞENGÜL ve 112 Acil Personeli Ömer Faruk KIZILÇAY eğitime destek verdiler.

Eğitim programının başında katılımcılara test uygulaması yapıldı. Testte yöneltilen soruları cevaplayan katılımcılara, eğitimin sonunda aynı soruları kapsayan bir test daha uygulanarak eğitimin yararları konusunda sonuçların araştırılacağı açıklandı.

Eğitimi hazırlanan videolar ile destekledi. Soru cevap biçiminde de devam eden eğitim sonunda katılımcı servis şoförlerine  “Katılım Belgesi” dağıtıldı. Dağıtılan bilgilendirme broşürlerini eğitime katlan servis şoförleri dikkatle inceledi.

 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Servis şoförleri Şoför amca eğitim Servis Şoförlerine İyi Dersler Şoför Amca eğitimi

Tümü