-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Sessizliğini bozdu “ 2019 da aday adayıyım..” dedi ve..

Pamukova’nın Eski Ak Partili Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan uzun süren sessizliğini bozdu ve 2019 da Ak Partiden Belediye Başkanı aday adayı olduğunu açıklayıp, bazı siyasilere gönderme yaptı..

01:50:01 | 2017-09-06

Pamukova’nın eski Ak Partili Belediye Başkanlarından Hikmet Ferudun Turan, uzun süren sessizliğini bozdu ve aktif siyasete döneceğinin sinyalini verdi.

Hikmet Ferudun Turan 2009 yerel seçimlerini kaybederek başkanlık koltuğunu MHP den aday olan Cevat Keser’e bırakmıştı. 2014  te yapılan yerel seçimlerde belediye başkanı aday adayı olmayan Hikmet Ferudun Turan bu süre içerisinde ticaretle uğraşmıştı.

" 2019 da Ak Partiden belediye başkanı aday adayı olacağım.."

Turan, uzun süren sessizliğini bozarak, yerel seçimlere bir hayli zaman olmasına rağmen 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Ak Partiden aday adayı olacağını açıkladı.

“Siyasi görüşü belli olamayan bukalemunlara meydanı bırakmayız..”

Turan, ilginç bir söz sarf edip “ Bizim siyasi görüşümüzün ne olduğu belli. Siyasi görüşü belli olmayan bukalemunlar meydanı boş bulup el altından nerde olduğunun farkında olmadan gazetelere kendi partisini kongresini kötüleyebilecek yazılar yazdıracak kadar şuurunu kaybetmişse biz o bukalemunlara meydanı bırakmayız haddini bildiririz “ dedi.

“Partisi belli olmayanların karşısında olacağım..”

Hikmet Ferudun Turan aday adaylığı sonunda, partisinin aday göstermeme ihtimaline karşı nasıl bir yol izleyeceği yönündeki soruyu ise “ O zaman geldiğinde değerlendireceğim. Partisi belli olmayanların karşısında olacağım “ diye cevapladı.

Eski belediye başkanı Hikmet Ferudun Turan önümüzdeki günlerde İlçe gündemi ile ilgili önemli açıklamalar yapacağını ifade ederek bundan sonra aktif siyasetin içinde olacağının sinyalini verdi.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Sessizliğini bozdu 2019 da aday adayıyım dedi ve

Tümü