-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Şeyhvarmaz Mahallesine genç ve hırslı muhtar adayı..

Pamukova Şeyhvarmazspor Kulüp Başkanı Tanju Çelik 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Şeyhvarmaz Mahalle muhtar adaylığını açıkladı..

22:14:49 | 2019-01-08

Pamukova da  yaklaşık 10 yıldır başarılı bir şekilde Şeyhvarmazspor Kulüp Başkanlığı yapan genç, dinamik, hırslı ve sempatik kişiliği ile tanınan Tanju Çelik, 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Şeyhvarmaz Mahalle muhtarı adayı olduğunu açıkladı.

Genç yaşına rağmen Şeyhvarmazspor Kulüp Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten 32 yaşındaki Tanju Çelik, gençliğine ve 10 yıldan bu yana yürüttüğü kulüp yöneticiliği tecrübesine güvendiğini ifade ederek  “ Artık gençlerin yerel yönetimlerde de söz sahibi olmaları gerektiğini düşünüyorum. Yöneticilik tecrübemle ve dinamik bir aza listesi ile Şeyhvarmaz Mahallesi muhtarlığına adayım. Amacım mahallemize hizmet etmek. Bundan önce mahallemize hizmet için taş üstüne taş koymuş tüm muhtarlarımızdan Allah razı olsun. Allah bizleri utandırmasın “ dedi.

Şeyhvarmaz Mahallesi sakinlerinin teveccühü ile 31 Mart akşamı Şeyhvarmaz Mahalle Muhtarı olacağına inandığını ifade eden Çelik, aza listesini ise ileri günlerde açıklayacağını ifade etti.
ETİKET :  Pamukova Şeyhvarmaz Mahallesine genç ve hırslı muhtar adayı Tanju Çelik

Tümü