-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Şeyhvarmazspor dünyaları kaçırıp bir puana razı oldu..

Sakarya 1.Amatör Küme A Gurubunda sezonun ilk karşılamasında deplasmanda Karaçamspor ile karşılaşan Şeyhvarmazspor gol kaçırma yarışına girince bir puana 90 dakikada razı oldu..

18:14:03 | 2017-10-01

Sakarya 1.Amatör Küme A Gurubunda mücadele den Şeyhvarmazspor 2017-2018 sezonunun ilk karşılaşmasında deplasmanda Karaçamspor ile karşılaştı. Arifiye Belediye Kompleksin suni çimde oynanan karşılaşmanın henüz 4’üncü dakikası dolmadan Karaçamspor penaltıdan atığı golle 1-0 öne geçtikten sonra oyun üstünlüğünü ele alan Şeyhvarmazspor bir çok gollük pozisyondan yaralanmazken 2 topu da direkten döndü.

Karşılaşmanın ikinci yarısı da rakibine nazaran daha üstün bir futbol sergileyen şeyhvarmazspor forvetleri, yine bir çok gollük pozisyonu değerlendiremedi. Şeyhvarmazspor aradığı beraberlik golünü 90 dakikada Cihan’ın kafa ile attığı golle buldu.  Uzatma dakikalarının son saniyelerinde Şeyhvarmazspor santraforu Muharrem öyle bir gol kaçırdı ki seyredenlere saç baş yoldururken Şehyvarmazspro da galibiyeti kaçırdı.

Karşılaşma sonrası açıklama yapan Şeyhvarmazspor Kulübü Başkanı Tanju Çelik, henüz sezonun ilk maçına çıkmalarına rağmen oynanan futboldan memnun olduklarını ifade ederek “ İlk maçımız olmasına rağmen üstün bir futbol oynadık. Çok gol kaçırdık. Olmayınca olmuyor. Ama ileriki haftalarda bu takım daha iyi işler yapacak “ dedi.

Karaçamspor: 1  Şeyhvarmazspor: 1

Stad: Arifiye Beld. Kopleksi

Hakem:Özgür Ömez-Emirhan Sallıtepe-Sedanur  Canbakan

Karaçamspor: Eren** Abdullah** Ali** Hüseyin Cansız** Samet** Güven** Ömer** Serdar*** Kadir** Hüseyin**(Semih** Dak.65) Arif**

Şeyhvarmazspor: Murat** Süleyman** Kadir Can** Kadir**( Yetkin Dak.62**) Alper ( Samet** Dak.46) ** Şafak** Cihan** Burak*** Ömer*** Muharrem** Muhammet Emir**

Goller:  Karaçamspor-Serdar Dak.4 (P), Şeyhvarmazspor Cihan- Dak.90

 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Şeyhvarmazspor Şeyhvarmazspor dünyaları kaçırıp bir puana razı oldu

Tümü