-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Şeyhvarmazspor 3-1 galipken rakip futbolcular hakemi yumrukladı..!

Sakarya 1. Amatör Küme A Grubunda Yenikent Fıratspor deplasmanın maçın uzatma dakikalarında Şeyhvarmazspor 3-1 galip durumdayken, rakip futbolcular hakeme yumruk atınca maç tatil oldu..

00:53:11 | 2018-01-29

Sakarya 1. Amatör Kümede son haftalarda aldığı başarılı sonuçlar ile dikkat çeken Şeyhvarmazspor, Yenikent Fıratspor deplasmanında uzatma dakikalarında 3-1 öndeyken, ev sahibi ekip futbolcularının bir pozisyon sonunda itiraz edip  karşılaşmanın hakemi Harun Pekyürek’e yumruk atması sonrası karşılaşmanın hakemi 5 dakiklık uzatmanın 3’üncü dakikası maçı tatil etti.  Orta hakem Harun Pekyürek kendisine saldıran ve yumruk atan 4 futbolcudan şikayetçi oldu. Karşılaşmanın sonucunu federasyonun vereceği karar belirleyecek ancak maçın Şeyhvarmazspor’un 3-0 hükmen galibiyeti ile sonuçlanması bekleniyor.

Adapazarı Spor Kompleksinde oynan karşılaşmada Şeyhvarmazspor karşılaşmanın 12’inci dakikasında Aşkın’ın golü ile Yenikent Fıratspor deplasmanında 1-0 öne geçti. İlk yarı bu sonuçla sona erdi.

Şeyhvarmazspor 90 dakikayı 3-1 galip bitirdi uzatmalarda ise..

İkinci yarıda 55’inci dakikada Yenkent Fıratspor Volkan’ın golü ile eşitliği sağladı 1-1. Karşılamanın 76’ıncı dakikasında sahanın en iyilerinden Aşkın Şeyhvarmazspor’u öne 2-1 öne geçiren golü attı. Golden sonra karşılıklı ataklarla geçen müsabakada son sözü 90’ıncı dakikada Şeyhvarmazspor dan Ahmet söyledi ve attığı golle takımını deplasmanda 3-1 öne geçirdi.

Yenikent Fıratsporlu futbolcular karşılaşmanın hakemini yumrukladı maç tatil oldu..!

Karşılaşmanın hakemi 90 dakikanın sonunda 5 dakikalık uzatma gösterdi. Uzatmaların 3’üncü dakikasında ev sahibi ekip Yenikent Fıratsporlu futbolcular bir pozisyonda karşılaşmanın hakemi Harun Pekyürek’e itiraz ettikten sonra orta hakeme yumruk atınca olaya polisi müdahale etti.  Bir süre sahada güvenliğin alınmasını bekleyen karşılaşmanın hakemleri  Harun Pekyürek, Behlül Kocacık, Önder Demir,  daha sonra karşılaşmayı tatil ettiğini açıkladılar. Hakemler soyunma odasına giderken Yenikent Fıratsporlu futbolcular tekrar karşılaşmanın hakemi Harun Pekyürek’i yumruklamaya çalışınca araya tekrar polis girdi. Ev sahibi ekip yönetici ve sporcuları uzun sürer hakeme tepki gösterdiler.

4 futbolcu karakola götürüldü..

Karşılaşmanın hakemi kendisine yumruk atıp saldırıda bulunan 4 Yenikent Fıratspor’lu futbolcudan şikayetçi olunca polis 4 futbolcuyu karakola götürdü. (Haber-Foto: Levent Tüysüz)

İŞTE OLAYLARDAN GÖRÜNTÜLER:

="" />
ETİKET :  Pamukova Şeyhvarmazspor 3-1 galipken rakip futbolcular hakemi yumrukladı

Tümü