-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Şeyhvarmazspor on hafta sonra Akyazı’ya patladı 4-1..!

Sakarya 1.Amatör Küme A Grubunda on haftadır üç puanla tanışamayan Şeyhvarmazspor ligin ilk yarısının son maçında Yetkin’in attığı dört golle rakibi Akyazıspor’u 4-1 yendi ve şeytanın bacağını kırdı....

01:28:29 | 2017-12-11

Pamukova Mekece Stadında oynanan karşılaşmada bu sene 1. Amatör Küme de en kötü sezonunu yaşayan ve antrenörleri Cumhur Öçal ile üç puana hasret kalan Şeyhvarmazspor ilk galibiyetini, ilk yarının son karşılaşmasında Yetkin’in dört gol ile yıldızlaştığı karşılamada Akyazıspor karşında aldı 4-1.

Şeyhvarmazspor 1.Amatör Küme A Grubunda ilk yarının son karşılaşmasında Mekece stadında Akyazspor’u ağırladı.  Karşılamanın 10’uncu dakikasında yediği golle 1-0 yenik duruma düşen Şeyhvarmazspor, 15 dakikada Yetkin’in golü ile berberliği sağladı 1-1. Golden sob-nrada etkili bir futbol oynayan Şeyhvarmazspor 35’inci dakikada yine Yetkin’in attığı golle 2-1 öne geçti ve ilk yarı bu skorla sona erdi.

İkinci yarıda etkili futbolunu devam ettiren Şeyhvarmazspor, 66 dakikada sahanın yıldızı Yetkin’in golü ile 3-1 öne geçti. 85’inci dakikada sahneye yine Yetkin çıktı ve karşılaşmanın skorunu belirleyen golü attı 4-1.

Şeyhvarmaz 1. Amatör Küme A Grubunda 2017-2018 sezonun ilk galibiyetini alırken, ikinci yarı için umutlandı.

 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Şeyhvarmazspor on hafta sonra Akyazı’ya patladı

Tümü