-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Şeyhvarmazsporda ayrılık..!

Sakarya 1. Amatör Küme A Grubunda mücadele eden ve 11 hafta bir galibiyet alan Şeyhvarmazspor da ikinci yarının ilk maçı sonrası antrenör Cumhur Öçal ile yollarını ayırdı..

23:25:21 | 2018-01-08

Amatör Küme A Grubunda sezon başından bu yana bir türlü başarılı sonuçlar alamayan, 11 karşılamadan sadece birinden üç puanla ayrılan, Şeuyhvarmazspor sezonun ikinci yarısının ilk karşılaşmasında sahasında Karaçamspor ile 1-1 berabere kalınca antrenör Cumhur Öcal ile yollarını ayırdı.

Sezona büyük umutlarla giren ancak bir türlü istenen başarıyı elde edemeyen Şeyhvarmazspor, ikinci yarının ilk karşılamasında Karaçamspor’la Mekece stadından 1-1 berabere kaldı.

Karşılama sonrası Şeyhvarmazspor Kulüp yönetimi Tanju Çolak başkanlığında bir araya gelerek antrenör Cumhur Öçal ile devam etmeme kararı aldı. Alınan karar antrenör Cumhur Öçal’a bildirilerek kendisine teşekkür edildi.  

Alınan bu karar sonrası antrenör arayışına giren Şeyhavrmazspor  gelecek hafta deplasmanda oynayacağı Taşburunspor karşılaşmasına yardımcı antrenörle çıkacak.

   

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Şeyhvarmazsporda ayrılık

Tümü