-- Adversting 9 --

siber güvenlik

SGM Müdürü Ateş Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı..

Pamukova Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Celalettin Ateş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı..

23:49:36 | 2019-01-09

Ateş yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun ile yürürlüğe girmiş, ve “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kabul edilmiştir. Günümüzde iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişme, yazılı ve görsel basının yanı sıra medyanın da faaliyet ve etki alanını genişletmiş, kamuoyunun bilgilenme imkanlarının artmasını beraberinde getirmiştir.

Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır. İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir.

15 Temmuz’un karanlık gecesinde vatanın birlik ve beraberliğine, milletin istikbaline uzanan ellerin kırılmasında da basın şüphesiz çetin bir sınav vermiştir. Görevini fedakârca yaparak yerine getiren gazetecilerimizin Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın görüşlerini canlı yayınlarla halka ileterek, darbe girişiminin engellenmesinde önemli ve çok değerli görev yapmıştır. İlimizde ve İlçemizde bu önemli misyonu yerine getirmek için her türlü şartta görevlerini yerine getiren gazetecilerimizin mesai saati gözetmeksizin, kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendirme konusundaki yükümlülüklerini en iyi biçimde yerine getirmek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için verdikleri mücadele hiç kuşkusuz takdire şayandır.

Bu duygu ve düşüncelerle, basın ahlakı ve meslek ilkelerine bağlı kalarak ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın çalışanlarına saygı ve selamlar sunarım.”
ETİKET :  Pamukova SGM Müdürü Ateş Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

Tümü