-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Solak Fidancılık, mevsimlik çiçek ve süsü bitkileri hizmete girdi..

Pamukova da Solak Fidancılık yüzlerce mevsimlik çiçek, süs bitkileri ve meyve fidanı satışı ile hizmete girdi..

12:14:43 | 2019-05-11

Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Fatih Caddesi Meslek Yüksek okulu  D-650 kara yolu kenarında hizmete giren Solak Fidancılık ve Süs bitkileri rengarenk yüzlerce mevsimlik çiçek çeşitleri, süs bitkileri ve her çeşit meyve fidanı satışı ile hizmete açıldı.

Yaklaşık 4 bin metre kare alan da kaliteden ödün vermeyip özenle yetiştirilen mevsimlik çiçekler, bahçe ve süs bitkileri, her çeşit meyve fidanları, narenciye fidanları satışa sunuldu.

Solak Fidancılığın sahibi İbrahim Solak, 2001 yılından bu yana 200 dönüm arazide  Pamukova Özbek Mahallesinde fidan yetiştiriciliği ile uğraştıklarını ifa ederek,  “ Kendi yetiştirdiğimiz mevsimlik çiçekleri, süs bitkilerini, meyve fidanlarını hemşerilerimize ve müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pamukovalı hemşerilerimiz ve müşterilerimiz gün içinde ne zaman isterlerse ihtiyaçlarını ekonomik fiyatlarla karşılayabilirler. Topatan ve perakende satışlarımız mevcut. Hemşerilerimizi ve merek edenleri yetiştirdiğimiz ürünleri göremeye davet ediyoruz. Anneler gününe özel indirimlerimiz mevcuttur “ dedi.

Solak Fidancılık ve çiçekçilik 4 bin metrekarelik alan içinde sergilediği bir birinden güzel mevsimlik çiçekleri, süs bitkileri ve meyve fidanları ile Pamukova da ilk olma özelliği de taşıyor.
ETİKET :  Pamukova Solak Fidancılık mevsimlik çiçek ve süsü bitkileri hizmete girdi

Tümü