-- Adversting 9 --

siber güvenlik

SON DAKİKA..Pamukova da domuz gribi şüphesi ! 13 kişi müşahede altında..!

Pamukova İlçe Hastanesinde aynı aileden 7’si çocuk 13 kişi domuz gribi şüphesi ile müşahede altına alındı.. Hastane acil servisine hasta alınmıyor..

09:41:08 | 2015-03-26

 

Pamukova Teşvikiye mahallesinden dün gece yarısı aşırı ateş ve ishal nedeni ile Pamukova İlçe hastanesine müracaat eden 7’si çocuk 13 kişi “ Domuz Gribi “ şüphesi ile müşahede altına alındı.

 

Domuz gribi şüphesi ile dün gece yarısından bu yana Pamukova İlçe Hastanesi Acil Servisinde gözlem altında tutulan 7’si çocuk 13 kişi’ye kesin tanının konulması isin Sakarya dan Uzman hekim beklenirken, maskesiz hastaneye kimse alınmıyor, hastanenin acil servisi hastalara kapatıldı.

 

Hastane yetkilileri 7’si çocuk 13 kişinin domuz gribi şüphesi ile müşahede altında tutulduğunu doğrularken, acil serviste yatan hastalar servise naklediliyor.

 

Pamukova İlçe hastanesine tedavi için gelen tüm hastalara maske takılırken, hastalar dün gece yarısından bu yana domuz gribi şüphesi ile müşahede altına alınan 13 kişinin kesin tanısının konulması için Uzman doktorların bu saate kadar gönderilmemesine ve hastanenin karantina altına alınmamasına tepki gösterdiler.

 

Pamukova İlçe hastanesinde şu ana kadar kriz masası da oluşturulmaması dikkat çekti.      

 

Uzman doktorlarin muayenesi sonucu 10 hasta Geyve devlet hastanesine, hamile anne ile çocuklari Sakarya Kadin Doğum hastanesine sevk edildi. (Sakarya-Pamukova-DHA)

  

PAMUKOVA İLÇE HASTANESİNDEN GÖRÜNTÜLER;

 


Pamukova da domuz gribi şüphesi by pamukovahalk
ETİKET :  Sakarya Pamukova Pamukova da domuz gribi şüphesi 13 kişi müşahede altında

Tümü