-- Adversting 9 --

siber güvenlik

SP Milletvekili İslam Pamukovada bayramlaştı

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam Pamukova ilçe teşkilatında düzenlenen bayramlaşmaya katıldı..

17:13:02 | 2019-06-06

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam Pamukova İlçe Teşkilatında İlçe Başkanı Kemal Taş, İlçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve partililerin bayramını kutladı. 

Milletvekili Cihangir İslam, ülke gündemi ile iligili değerlendirmelerde bulundu. Partililerin bayramını kutlayan İslam,  23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine değinerek, "İster iktidar partisi kazansın, isterse kaybetsin. Kıyamet kopmaz. Öyle bir havaya sokuyorlar ki ülkeyi, sanki varlık veya yokluk mücadelesi veriyoruz, beka problemi varmış gibi bir tavrın içerisine giriyoruz." dedi. 

İslam şöyle konuştu;  "Biz ne kimsenin karşısında ne de kimsenin yanında bu seçime gidiyoruz. Bunu söylerken husumet beslediğimizi veya birileriyle dost olmak istediğimizi kastetmiyorum. Biz hakkı üstün tutmak üzere varız. Bütün siyasilerden temel farkımız budur. Biz hakkı üstün tutarak hem cenabı Hakk'ın rızasını kazanacağımıza hem de topluma huzur ve barış getireceğimize inanıyoruz." diye konuştu.
ETİKET :  Pamukova SP Milletvekili İslam Pamukovada bayramlaştı

Tümü