-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Temeli atılan yeni hastane böyle olacak..

2017 yılında ihalesi yapılan 25 yataklı Pamukova İlçe Devlet Hastanesi'nin yeni hizmet binasının temeli atılarak, inşaat çalışması başladı

23:49:04 | 2018-04-06

Pamukova İlçe Devlet Hastanesi yeni hizmet binasının yapım işini alan Elyapı Beton Elemanları İnş. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından 16 Şubat'ta başlayan inşaat çalışmasının 350 iş gününde tamamlanması planlanırken, yeni hastane yıkımı tamamlanan eski binanın yerine yapılıyor.

Yeni hizmet binasının yapımı hızla sürerken altı yataklı geçici hizmet binasında poliklinik ve acil sağlık hizmeti verilmeye devam ediliyor.

Yeni hizmet binası inşaatı Ak parti İlçe Başkanı Fatih Akın ve hastane yöneticileri tarafından sık sık ziyaret edilerek, inşaatla ilgili çalışmalar yakından takip ediliyor. Binanın tamamlanmasıyla birlikte Pamukova İlçe Hastanesi'nin poliklinik, acil, diyaliz, doğum ve ameliyathane hizmetleri vermeye başlayacağı kaydedildi.

Yeni binayla ilgili yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın ve Başhekim Dr. Mehmet Durmuş ile İdari ve Mali İşler Müdürü Nezir Mavi, yeni hizmet binasının tamamlanmasıyla birlikte Pamukova'nın modern görünümlü, fiziki anlamda daha kaliteli sağlık hizmeti veren bir hastaneye kavuşacağını dile getirdi.

Haber Resmi
 
Haber Resmi
 
Haber Resmi
 
Haber Resmi
 
Haber Resmi
 
Haber Resmi
 
Haber Resmi
ETİKET :  Pamukova Temeli atılan yeni hastane böyle olacak

Tümü