-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Toçoğlu açıkladı; " Pamukova da alt yapı tamam sıra asfaltlamada.."

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Pamukova ilçe sakinlerinin merakla bekledikleri asfalt çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu..

01:56:21 | 2016-06-29

 

Altyapı, yağmursuyu ve içmesuyu projelerinin hayata geçirildiği ilçede asfalt atağını başlattıklarını belirten Toçoğlu, kazı çalışmalarının sonlandığı arterlerde asfalt serim işlemlerini etap etap gerçekleştirmeye devam edeceklerini duyurdu. Toçoğlu, "Altyapı ve içmesuyu çalışmalarının sonlandığı yerlerde asfalt işlemlerimiz devam ediyor. İnşallah asfalt çalışmalarımızla ilçemizi sil baştan yenilemiş olacağız" diye konuştu.

 

A'dan Z'ye Hizmet

İlçede hayata geçirilen altyapı çalışmalarına da değinen Başkan Zeki Toçoğlu, "Daha önce de kamuoyuna duyurmuştuk; şehrimizin güney ucu Pamukova'nın altyapısını A'dan Z'ye yeniliyoruz. Bu kapsamda 77 kilometrelik kanalizasyon hattını ilçemize kazandırdık. Bu yatırımın toplam bedeli 25 milyon liradır. Yine ilçemiz için yağmursuyu alanında da önemli çalışmaları hayata geçirdik. 2,6 milyon liralık yatırımla Pamukovamıza 10 kilometrelik yağmursuyu hattı inşa ettik. Bu iki başlıkta çalışmaların sonlandığı yerlerde ise derhal asfalt atağı başlattık. Etaplar halinde asfalt serim çalışmalarını hayata geçirdik" diye konuştu.

 

Bugün Değil Yarın İçin Çalışıyoruz

Toçoğlu, "İlçemize 3 yeni içmesuyu deposu inşa ediyoruz. Temiz ve sağlıklı su konusunda 16 ilçemizin tamamında olduğu gibi Pamukova'da da çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Bildiğiniz gibi ilçemize içmesuyu hattı inşa ediyoruz. 82 kilometrelik entegre bir hat bu. Bu çalışmanın şuanda 53 kilometrelik kısmı tamamlandı. Yine içmesuyunda da çalışmaların sonlandığı arterlerde asfalt çalışmalarını başlattık. Diğer alanlarda da asfaltla ilgili gerekli adımları atacağız. Pamukova'nın bugünü için değil; gelecek 50 yılı için gereken ne varsa yapıyoruz. Altyapıda güçlenen ilçemizi üstyapıdaki diğer birçok projemizle geleceğe hazırlıyoruz" dedi.

 

Çalışmalarda Sona Yakınız

Başkan Toçoğlu açıklamalarının devamında ise şunları söyledi; "Pamukova'da asfalt konusundaki beklentilerin farkındayız. Burada bir program izlendiğini tekrarlamalıyım. İçmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyunda işlemlerin tamamlandığı alanlarda gerekli adımları atıyoruz. Artık sona çok yakınız. Hemşerilerimizden biraz daha sabır bekliyoruz. Asfalt atağının ardından Pamukova'nın çehresi sil baştan değişmiş olacak. Büyükşehir Belediyemizin güçlü hizmet eliyle Pamukova'nın yarınlarını beraberce inşa etmeyi sürdüreceğiz."

 

Toçoğlu'na Hizmet Teşekkürü

Pamukova'da gerçekleştirilen çalışmalardan ötürü Başkan Toçoğlu'na teşekkür eden Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser ise, "Sayın Başkanımız Zeki Toçoğlu'nun ifade ettiği gibi; güzel Pamukovamızda kanalizasyon, yağmursuyu ve içmesuyu konularında önemli hizmetler yapıldı. İnşallah asfalt konusunda da güzel gelişmeler yaşanacak. Pamukova Büyükşehir'in güçlü destekleriyle daha da güzelleşiyor. Beraberce çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah Pamukovamızı çok daha güzel bekliyor" şeklinde konuştu.sayın belediye başkanı hani haziran 1 de pamukova asfalta kavuşacaktı tabi biz inanmadık bu sözlere emin olabilirsin parke calışmaları 1 haziranda başladı bugün 29 haziran daha anca belediye önüne geldi dahada bitmedi sanırım 15 senede pamukovayı dolaşır bizde 15 sene sornra güzel yollara kavuşuruz ama galiba gene zor her akşam her sabah su patlaması alt yapı calışmanız var ama bunları denetliycek işten anlıyan belediyede yetkili yok döşeyin kapatın 2 gün sonra acın alıştık beyaaa :)
Yani dort koldon calistigi bu olsa gerek tamamen goz boyamaca bakin yapiyo desinler die hersey arabadan insinsinde pamukova sokaklarinda dolassin bi cevat bey
ölme eşşeğim ölme
Pamukova asfalta kavuşacak her sokak asfalt olacak dediniz.merkezini parkeyle dösediniz mahalle aralarını mi asfalt yapacaksınız. Bırakın bu işi bıktık artık parkeden.
Pamukovada asfaltlama çalışması gören varmı ? Dört bir koldan başladık dediiler 300 metre zor geldiler. İki palmiye dikmekle olmuyo bu iş. Döşedikleri parke bile kalitesiz merak ettiğim konuyu 5-10 kişiyle bu iş kaçyıl sürecek
üç yıl sayın başkan dile kolay dalgamı geçiyorsunuz. hangi çağda yaşıyoruz. sabırmış....
Yeterrr yeterrrr sayın başkanlarım sayın zeki toç oğlu sayin cevat keser halk artık bıktı gına geldi anlıyomusunuz asval dediniz parkeyle başladınız 1 ayda 1 km ilerleyemediniz asvalt istiyor p ovalılar sayın zeki toç oğlu parke değil başkanım asvaltt her yer her yerde düzen yok toz pislik çamur çukur yolda bırakın yürümeyi araçla ilerleyemiyoruz efendim sizleri bir gün p ovada kısa bi gezintiye çıkaralım o zaman bu halkı bu isyanı daha iyi anlayacaksınız tek temennimiz açıklamalar da bahsettiğiniz üzere asvalta başladık diyosunuz sayın başkanlarım halen biz asvalt göremedik saygılar..
Bayramda mecburiyetten gelecegiz.2 3 gun kalip donecegiz.2 3 ay kalmayi planliyorduk oysa ki.guzel memleketim boyle rezaleti haketmedi.
Böyle çalışmayan 15 senede anca biter görünüyor ki hiç bir şey yapılmamış bu işler inannin İstanbul da hepsi içinde üç ayda buyuruyorlar gece gündüz nedense bu belediyelerin bu yaşıma geldim bu belediyenin ne yolu bitti ne kaldırımı yapılan da yarım yamalak