-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Trafik kazalarında hayatını kaybedenlerin ailelerini ziyaret ettiler..

Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği personelinden Trafik Haftasında, trafik kazalarında hayatını kaybedenlerin ailelerine ziyaret..

22:37:40 | 2019-05-09

4-10 Mayıs Trafik Haftasında, Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği personeli , İlçede elim trafik kazalarında hayatını kaybeden İsmail  Keskin ve Celalettin Ergül’ün ailelerini ziyaret ettiler.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği personeli 20 Nisan 2017 de Adapazarı’ndan Pamukova İlçesine gelirken D-650 kara yolu Bağlarbaşı Mahallesi yakınlarında kullandığı otomobilin TIR’a çarpması sonucu hayatını kaybeden İsmail Keskin’in  (34) babası Yusuf Keskin’i evinde ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Daha sonra 28 Eylül 2014 de kullandığı otomobilin D-650 kara yolu Gökgöz Mahallesi yakınlarında TIR’a çarpması sonucu hayatını kaybeden Celalettin Ergül’ün (39) babası emekli öğretmen Kemalettin Ergül’ü ziyaret ettiler.

Trafik kazasında hayatını kaybeden İsmail Keskin ve Celalettin Ergül ün ailesi de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek polislere teşekkür ettiler. 
ETİKET :  Pamukova Trafik kazalarında hayatını kaybedenlerin ailelerini ziyaret ettiler

Tümü