-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Türk Eğitim-Sen’den muhteşem Öğretmenler Günü Kutlaması..

Pamukova Türk Eğitim-Sen 24 Kasım Öğretmenler Gününü Tuna Tan Tesislerinde düzenlenen güzel bir etkinlikle kutladı..

23:48:59 | 2017-11-25

PAMUKOVA TÜRK EĞİTİM-SEN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Öğretmenler Günü Yemeği, TÜRK EĞİTİM-SEN Sakarya Şube Başkanı Mehmet Düzlü, İlçe Temsilcisi Beşir Taşkan, İl, İlçe yöneticileri, Üyeler ve aileleri ile birlikte misafirlerin katılımıyla Tuna Tan Tesileri’nde gerçekleşirken, Ozan Cengizhan Dadal ve ekibi geceye türküleri ile ayrı bir renk kattı.

Gecede söz alan Türk Eğitim-Sen İlçe Temsilcisi Beşir Taşkan, Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, her biri eğitim neferi olarak şehit olmuş öğretmenleri, ebediyete göçmüş öğretmenleri rahmet, minnet ve şükranla anarak konuşmasına başladı.  Taşkan, konuşmasıda şu ifadeler yer verdi, “ Türk Eğitim-Sen’ in 1992’den beri öncelikli mücadelesi emek ve öğretmenlik mesleğinin onuru için olmuştur. Bu doğrultuda her şart ve platformda hak olanı savunduk. Türk Eğitim-Senliler hiçbir faniye boyun eğmemiş, haksızlık karşısında susmamıştır. Bu gücünü de her daim üyelerinden almıştır.

Sendikamız Türk Eğitim-Sen’i tercih eden 11 yeni genç üyemizi de bu vesile ile tebrik eder; teşekkürlerimizi sunarız. Yeni üyelerimizle yaş ortalamamız azalmakta gücümüz ise bir kat daha artmaktadır. Öğretmenler günü yemeği organizasyonuna destek veren başta Kurum Temsilcileri, Şube Başkanımız Sayın Mehmet Düzlü Beye ve İl Yönetimine, katılımları dolayısıyla misafirlerimize ve üyelerimize, gecemize renk katan Ozan Cengizhan Daldal a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum “ dedi.

Türk Eğitim-Sen Sakarya Şube Başkanı Mehmet Düzlü geceye katılan meslektaşlarının 24 Kasım öğretmenler gününü yürekten kutladığını belirterek “ Öğretmen ümittir,çocuklarımızın ümididir, ülkenin ümididir. Bu mücadele gelene ağam, gidene paşam diyerek, suya sabuna dokunmadan yapılmaz. Bu mücadeleyi vermek insiyatif almaktır, risk almaktır. Bu sebeple bu mücadeleye destek veren üyelerimizin gösterdiği tavır çok kıymetli bir duruştur. Bu duruşu gösteren saygı değer üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Türk Eğitim-Sen var oldukça ümit hep var olacaktır “ dedi.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Türk Eğitim-Sen’den muhteşem Öğretmenler Günü Kutlaması Beşir Taşkan Mehmet Düzlü

Tümü