-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Üç mahalleye Ekrem Yüce piyangosu vurdu..!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yerel seçimlerde Pamukova da Büyükşehir’e en yüksek oy çıkan üç mahalleye özel ilgi gösterip istedikleri hizmetten yararlandıracağını söyledi..

18:27:31 | 2019-06-06

31 Mart yerel seçimlerinde Geyve’de Ak Parti adına en yüksek oyu alan 3 mahalleye talih kuşu kondu. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “31 Mart Yerel seçimlerinde Mahallelerinde Büyükşehir’e en yüksek oyu veren Mesruriye, Çilekli ve Hüseyinli Mahallemize önümüzdeki süreçte ekstra hizmet alacak onları ödüllendirmek “ dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Pamukova Ak Parti İlçe Teşkilatında bayramlaşma programında, 31 Mart yerel yüzde 84 oy veren Mesruriye, yüzde 83 oy veren Çilekli ve yüzde 81 oy veren Hüseyinli mahallerinin ne eksiği ihtiyacı varsa tamamlanacağını o mahalleleri ödüllendireceğini söyledi

Yüce “Buradan yanlış anlaşılmasın.Tabi ki diğer mahallelerimize de yatırım ve hizmetlerin süreceğiz. Ancak bu mahallelerimiz yüksek orandaki oy oranları ile bizleri onurlandırdı. Kendilerine teşekkür ediyorum “ dedi.
ETİKET :  Pamukova Üç mahalleye Ekrem Yüce piyangosu vurdu

Tümü