-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Üniversite öğrencisi Gamzenur’un feci ölümü..!

Pamukova Gökgöz Mahallesi sapağında D-650 kara yolundan karşıya geçmek isteyen üniversite öğrencisine ticari araç çarptı. Bacağı kopan genç kız olay yerinde feci şekilde can verdi..

04:39:26 | 2017-05-17
siber güvenlik

Alınan bilgilere göre gece 02.00 sıralarında Pamukova İlçesi Gökgöz Mahallesi kavşağında D-650 bölünmüş kara yolundan  karşı tarafa geçmek isteyen 19 yaşındaki Gamzenur Vural’a Bilecik istikametinden Sakarya istikametine giden Mehmet Bora’nın (24) kullandığı 34 YB 8774 plakalı ticari araç çarptı. Çarpmanın şiddeti ile genç kızın ayağı koparken olay yerinde feci şekilde can verdi.

Geyve Alifuat Cebesoy Meslek Yüksekokulu öğrencisi olduğu öğrenilen 19 yaşındaki Gamzenur Vural’a çarpan ticari araçta çarpmanın etkisi ile büyük hasar oluştu. Ticari araç sürücüsü Mehmet Bora, genç kızın bir anda yola fırladığını ve duramadığını ifade ederek “ Yol kenarından bir anda önüme çıktı frene basıncaya kadar vurdum. Kaza sonrası hemen aracımdan inip yaralıysa hastaneye kaldırayım diye düştüğü yere koştum ama maalesef yapılacak bir şey yoktu ölmüştü “ dedi.

Talihsiz genç kızın çarpmanın etkisi ile kopan bacağı olay yerine gelen 112 ekiplerince poşet içine koyup sarıldı. (Pamukova-Sakarya-DHA)

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Üniversite öğrencisi Gamzenur’un feci ölümü

Tümü