-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Vali Pamukova'yı da Geyve'yi de kırmadı..!

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali ile Geyve Ayva Festivalinde " En kalite ayva " 'nın hangi ilçede yetiştiğini bu sözlerle açıkladı..

15:46:17 | 2018-10-23

İki komşu İlçe Pamukova ve Geyve de tatlı bir ayva rekabiti yaşanırken, iki İlçede bir hafta ara ile yapılan Ayva Festivalinde Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu'nun konuşması dikkatlerden kaçmadı.

Pamukova Ayva Festivalinden bir hafta önce Geyve de yapılan Ayva Festivalinde konuşan Vali Balkanlıoğlu " Sadece Türkiye değil dünyada bunu duyacak, eğer ayva yemek istiyorsan en kaliteli ayva, en güzeli, en şahanesi, en güzeli Geyve de yatişiyor " dedi.

Bir hafta sonra Pamukova da yapılan Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivalinde yaptığı konuşmada "  Dünyanın her yerinden insanlar artık duydular.  Türkiye de ve dünyada en kaliteli ayva  Pamukova da yetişir " dedi.

Vali Balkanlıoğlu'nun aralarında tatlı bir ayva rekabeti olan iki ilçede yaptığı konuşma ile her iki ilçeyide kırmadı, iki İlçede de kaliteli ayva yetiştirildiğini vurguladı.

VALİ BALKANLIOĞLU BU KONUŞMALARI İLE İKİ İLÇEYİDE KIRMADI:
ETİKET :  Pamukova Vali Pamukovayı da Geyveyi de kırmadı

Tümü