-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ve ilk kepçe vuruldu yol yapım çalışmaları o caddede başladı..

Pamukova da uzun zamandır devam eden alt yapı çalışmaları nedeni ile bozulan cadde ve sokaklar için ilk kepçe o caddeye vuruldu parke döşeme çalışmaları için start verildi..

01:22:57 | 2016-05-25

 

Pamukova da yaklaşık üç yıldan bu yana devam eden alt yapı çalışmaları nedeni ile adeta çamur ve toz deryasına dönen yollar bir çok eleştiriyi de berberinde getirmişti. Pamukova belediyesinden sık sık yapılan anonslar ile Pamukovalıların engin hoşgörüsüne teşekkür edilmiş ve özlenen Pamukova’ya alt yapı çalışmaları sonunda kısa zaman kavuşulacağı belirtilmişti.

 

İlk çalışma Ankara Caddesinde başladı..

Son günlerde yaşanan gelişmeler sonrası Haziran ayında başlanması beklenen cadde ve sokaklardaki yol çalışmaları dün Pamukova Ankara Caddesine vurulan ilk kazma ile resmen başladı. Ankara Caddesinin Sağlık Ocağı ve Eczaneler bölgesinde başlayan çalışmalar, Ankara Caddesi boyunca devam edeceği modern ve estetik görünümü ile tüm cadde ve sokaklarda asfalt ile parke çalışmalarının devam edeceği açıklandı.

 

İlk etapta Ankara Caddesi ve Çarşı Merkezinden geçen yolda parke çalışmalarının hızlı bir şekilde yapılacağı modern estetik görünümlü Ankara Caddesi ile Pamukova’nın bambaşka bir çehreye bürüneceği ifade edildi.

 

Çalışmalar bitinceye kadar Ankara Caddesi trafiğe kapalı..

Çalışmalar boyunca Ankara Caddesinin trafiğe kapalı olacağı açıklanırken, Haziran ayı içerinde ise ana arterlerin asfaltlanma çalışmaları yanında, alt yapı çalışmaları biten cadde ve sokaklarda asfalt ile parke döşeme çalışmalarının dört koldan devam edeceği belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ETİKET :  Pamukova Ve ilk kepçe vuruldu yol çalışmaları o caddede başladı

Tümü