-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Velilerin taşımalı sistem şikayetine cevap geldi..

Pamukova da Taşımalı sistemle eğitim öğretim gören bazı öğrenci velilerinin şikayetlerine cevap geldi.. Milli Eğitimin verdiği saatlere uyuyoruz, araçlarımızı yeniledik..

00:57:32 | 2017-12-22

Pamukova da taşımalı sistemle eğitim öğretim gören Gökgöz Orta Okuluna ve Pamukova’ya çeşitli liselere gelen öğrenciler ve velileri, her gün araç şoför değiştiğinden ve erkenden okula gidip soğukta beklemek zorunda olduklarından şikayetçi olmuşlardı.

Pamukova da veliler taşımalı sistemden şikayetçi..! haberini okumak için tıklayın..

Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Velilerin kendilerine bizzat baş vurup bu konuda bir şikayette bulunmadıklarını ifa de ederken, Gökgöz, Teşvikiye, Bayırakşehir hattında taşımalı sistemle öğrenci taşıyan servislerden cevap geldi.

İddia edildiği gibi her gün başka bir araç ve servis şoförünün değişmediğini, bazen zorunlu şoför değişikliğinin olabileceğini ancak bunun her gün olmasının  mümkün olmadığı ifade edildi. Araç değişikliği iddialarına ise 2010 model araçların 2017 model araçlarla yenilenerek standartlara uygun hale getirildiği belirtildi.

Taşımalı sistemle eğitim öğretim gören öğrencilerin erken saatlerde alınmasından dolayı öğrencilerin ders başlayana kadar soğukta beklemek zorunda kaldıkları yönündeki şikayete ise, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün verdiği saatlere göre öğrencilerin alınıp tekrar evlerine bırakıldığı, verilen saatlerin dışına çıkılmasının mümkün olmadığı açıklandı.(Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Velilerin taşımalı sistem şikayetine cevap geldi

Tümü