-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Yanan samanlığına yetişmek isterken kaza yaptı! 3 yaralı..

Pamukova Çardak Mahallesinde samanlıklarının yandığı haberini alan Cihan M. ahır yangınına yetişmek isterken virajı alamayıp karşı yönden gelen otomobili ile çarpıştı.. 1 Ağır 3 yaralı..

12:38:30 | 2019-07-08

Olay Saat: 14.30 sıralarında Pamukova İlçesi Çardak Mahallesinde meydana geldi.

Alınan bilgilere göre Pamukova İlçesine otomobili ile alışverişe giden Cihan Martin (19) Çardak Mahallesinde bulunan evlerinin bahçesindeki samanlığının yandığı haberini alması üzerine Çardak Mahallesine hareket etti. 54 RD …plakalı otomobili ile Çardak Mahallesine yaklaştığında virajı alamayıp direksiyon hakimiyetini kaybederek, karşı istikametten gelen aynı mahalleden Sinan T. (40) In kullandığı 54 TA … plakalı otomobil ile kafa kafaya çarpıştı.

Kaza da 54 RD… plakalı otomobil sürücüsü Cihan Martin (19), 54 AT… plakalı otomobil sürücüsü Sinan T. Ve yanında yolcu olarak bulunan 13 yaşındaki oğlu İbrahim T yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen 112 ambulans ile Pamukova İlçe Hastanesine kaldırıldı. Yaralılar burada yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edildiler.

Çardak mahallesindeki samanlık yangını Pamukova İtfaiye Grup Amirliği ekiplerinin zamanında müdahalesi ile büyümeden söndürülürken samanlıkta bulunan samanların bir bölümü, samanlığın çatısı ile eklentisi kısmen yandı.

Yangının çıkış sebebi henüz belirlenmez iken, Jandarma her iki olayla ilgili tahkikat başlattı.
ETİKET :  Pamukova Yanan samanlığına yetişmek isterken kaza yaptı 3 yaralı

Tümü