-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Yanarak yaralanan tanker sürücüsünün ölüm haberi geldi

Pamukova'da yanan etil asetat yüklü tankerin ağır yaralanan sürücüsü, babasına yaşadığı olayı anlatırken görüntülenmişti. O sürücünün ölüm haberi geldi...

09:26:25 | 2019-06-27

Pamukova İlçesinde Pazartesi gece saatlerinde yaşanan olayda, D-650 kara yolu Hayrettin Mahallesinde etil asetat yüklü  tankerin sürücüsü Alican Cankesen aracını D-650 kara yolu kenarına bir minibüsün yanına park etti.  Bir süre sonra belirlenemeyen bir nedenle etil asetat yüklü tanker bir anda alev aldı.  

Kimyasal nedeniyle alevlerin parlaması sonucu tır sürücüsü ile aracını durduğu yerde bulunan minibüsün yakınındaki iki kişi yaralandı.

Ali Cankesen, ağır yaralı olduğu halde yaşananları telefonla babasına anlatırken görüntülenmişti. 

İlk olarak Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne (SAÜEAH) kaldırılan Ali Cankesen, daha sonra Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesi'ne sevk edildi. 

Cankesen, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak Çarşamba akşam saatlerinde hayatını kaybetti. 

Evli ve 2 yaşında bir çocuk sahibi olan 30 yaşındaki Ali Cankesen, bugün  Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Camiinde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Körfez Merkez Mezarlığında toprağa verilecek. (Pamukova-Sakarya-DHA)

ACILAR İÇİNDE TELEFONLA BÖYLE KONUŞMUŞTU;
ETİKET :  Pamukova Yanarak yaralanan tanker sürücüsünün ölüm haberi geldi

Tümü