-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Yavuz, "Keser'e oy vermek Cumhurbaşkanına güç vermektir"

Ak Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Pamukova İlçe Teşkilatını ziyaretinde " Pamukova da Cevat Keser'e oy vermek Recep Tayyip Erdoğan'a güç vermektir " dedi..

23:21:16 | 2019-03-01

31 Mart yerel seçim çalışmları için Ak Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Unucuoğlu ile birlikte Pamukova Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden, Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, başka Recep Tayyip Erdoğanlarının olmadığnı ifa de ederek,  " Pamukova da Cevat Keser'e bir oy vermek bir adım atmak,  Cevat Keser'in kazanması demektir doğru.  Bu çok önemli bir şey. Ama aynı zamanda Recep Tayyip Erdoğan'a güç vermek destek vermektir " dedi.

Dünyanın her yerinde insanların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sevgi beslediklerini ifade eden Yavuz,  " Onun için birileri, Cumhurbaşkanımız çomak soktuğu için o düzene,  Sayın Cumhurbaşkanımızı al aşağı etmeye çalışıyor.  Onun için Pamukova da çok çalışacağız. En yüksek oyu elde etmek için, sen ben demeden gecemizi gündüzümüze katacağız. İlçe Başkanımız çok çalışacak, Kadın Kollarımız çok çalışacak, Gençlik Kollarımız çok çalışacak. Bizde  burayı daha çok mühisiyeceğiz. Bir yandan Ekrem Yüce başkanımız, bir yandan Cevat Keser başkanımız, bir yandan biz, bir yandan teşkilatımız, bir yandan partililerimiz Pamukova da çok daha özel ve güzel işler yapacağız Allah'ın izniyle " dedi.

İŞTE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ALİ İHSAN YAVUZ'UN O KONUŞMASI;
ETİKET :  Pamukova Ali İhsan Yavuz Cevat Keser e oy vermek Cumhurbaşkanımız güç vermektir Ali İhsan Yavuz

Tümü