-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Yeter artık! Magandalar yine çöp konteynerlerini hedef aldı!

Pamukova Öküzyatağı yaylasında Pamukova Belediyesinin, vatandaşların çöplerini atması için koyduğu konteynerleri magandalar bir kez daha av tüfeği ve silahlarla delik deşik ettiler..

01:50:01 | 2018-05-29

Pamukova Eskiyayla Mahallesi Öküzyatağı yaylasında Pamukova Belediyesince konulan çöp konteynerleri ve uyarı levhalarının magandalar tarafından av tüfeği ve silahla hedef tahtası haline getirilip delik deşik edildi.

Yayladaki çöp konteynerleri geçtiğimiz yılda magandaların hedefi haline gelip av tüfeği ve silahla delik deşik hale getirilmiş, Pamukova belediyesince maganda kurşunları ile zarar gören çöp konteynerleri yenisi ile değiştirilmişti.

Öküzyatağı yaylasında bu yıl  da magandaların hedefi haline gelen çöp konteynerini gören duyarlı vatandaşlar tepki göstererek, “ İnsan kendi  parasına kurşun atar mı? Bu çöp konteynerleri bizim verdiğimiz vergilerle alınıyor. Yazıklar olsun. Her yıl aynı manzara. Çöp konteynerlerine zarar verenleri görenler neden şikayet etmezler. Her vatandaş bu konuda duyarlı olmalı “ dediler.

Pamukova belediyesi magandaların av tüfeği ve silahlarından çıkan kurşunlardan zarar gören çöp konteynerlerinin yerine yenisini koymak için harekete geçti.
ETİKET :  Pamukova Yeter artık Magandalar yine çöp konteynerlerini hedef aldı

Tümü