-- Adversting 9 --

siber güvenlik

20 yıldır asfaltlanmayan yolları için böyle tepki gösterdi..!

Pamukova Özbek-Fevziye Mahalleleri yolu 20 yıldır her seçim söz verilmesine rağmen asfaltlanmayınca mahalle sakini yolun görüntülerini çekip “ Şu yola bir bakın utanın “ diyerek sert tepki gösterdi..

23:45:56 | 2018-12-30

Pamukova İlçesine 7 kilometre mesafedeki ova mahallelerinden Özbek ve Fevziye Mahalle yollarına 20 yıl önce soğuk asfalt döküldükten sonra, 20 yıldır sadece yama yapılıp, her seçim döneminde sıcak asfalt sözü verilmesine rağmen asfaltlanmayınca mahalle sakinleri, 7 kilometrelik yolu cep telefonu ile çekip sosyal medyada paylaştı ve  tepki gösterdi.

“ 7 kilometrelik yolu yapmadınız nasıl gelip oy isteyeceksiniz? ”

Özbek Mahallesi sakinlerinden Abdullah Aydınalp otomobili ile Pamukova İlçesine 7 kilometrelik mahalle yolunda giderken yolun bozuk halini cep telefonu ile görüntüleyip “ Görüyorsunuz mahallemizin yolunu. 22 yıldır bozuk ve yamalı yoldan gidip geliyoruz.  Çoluğumuz çocuğumuzun içi çıkıyor bu yollarda giderken.  Yollardaki yamalara deliklere bakın. 7 kilometrelik Pamukova ovasında yol yapılamıyor. Tepelerde 30 kilometre yol yapılıyor. Sonra gelip hangi yüzle oy istiyorsunuz anlamadım.  Söz veriyoruz yapacağız desinler canımız feda başka türlü mahallemize girmesinler. Arabalarımıza bozuk yol nedeni ile ön takım yaptıra yaptıra bıktı bu millet. Çiftçi zaten para kazanamıyor. Suyu desiniz zehir gibi,  yolu deseniz tezek gibi. Şu yollara bakında bir utanın. 22 yıldan beri siyasi partilerin ayıbı bu yol. 7-8 kişinin yaşadığı yere kilometrelerce asfalt bize gelince yok kendi köylülerinizden utanın utanın artık “ diyerek sert tepki gösterip çektiği görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı.

Sosyal medyadan teki yağdı..

Sosyal medya hesabında paylaşılan görüntülere art arada yorumlar gelirken, yorumlarda her seçimde söz verilip yapılmayan Pamukova-Özbek-Fevziye Mahalle yoluna sıcak asfalt atılmasını beklediklerini ifade ettiler.

 BÖYLE TEKİ GÖSTERDİ:
ETİKET :  Pamukova 20 yıldır asfaltlanmayan yolları için böyle tepki gösterdi

Tümü