-- Adversting 9 --

siber güvenlik

35 yıllık meslek hayatına nokta koyup emekli oldu..

Pamukova da bir çok öğrencinin öğretmenliğini yapan Hüseyin Çeroğlu 35 yıllık meslek hayatını noktalayıp emekliye ayrıldı.. Çeroğlu kesintisiz 30 yıl Pamukova da görev yaptı..

01:11:57 | 2017-09-06

1980 yılında Konya Selçuk Üniversitesi, Tarih Bölümünden mezun olduktan sonra 1980 darbesi nedeni ile 2 yıl atanmasını bekleyip 1982 yılında gencecik idealist bir öğretmen olarak Pamukova Lisesi Tarih Öğretmeni olarak mesleğe başlayan Hüseyin Çeroğlu  4 yıl Akyazı Karapürçek’te görev yaptıktan sonra 30 yıl Pamukova da Tarih öğretmenliği yaparak bir çok öğrenciyi mezun ettikten sonra geçtiğimiz günlerde emekliye ayrılarak meslek hayatına son noktayı koydu.

4 yıl boyunca Pamukova dan Karapürçek’e gitti..

21 Şubat 1982 yılında Pamukova Lisesi Tarh Öğretmeni olarak göreve başlayan Hüseyin Çeroğlu 1983 yılında 4 aylık kısa dönem askerliğini yaptıktan sonra Akyazı Karapürçek Mehmete Akif Ersoy lisesinde 4 yıl görev yapmasına rağmen Pamukova dan kopmadı ve 4 yıl boyunca her gün Pamukova dan görev yeri Karapürçek’e gitti.

Meslek hayatının 30 yılı Pamukova da geçti..

1987 yılında tekrar Pamukova Lisesi Tarih Öğretmenliğine atanan Hüseyin Çeroğlu 30 yıl boyunca Pamukova da bir öğrenci yetiştirip mezun ettikten sonra geçtiğimiz günlerde meslek hayatını noktalayıp emekliye ayrıldı.

Sporla iç içe geçen yıllar..

2 çocuk babası Hüseyin Çeroğlu meslek hayatı boyunca spor ile de iç içe yaşadı. 1982-1983 yıllarında profesyonel olarak Konyaspor da futbol oynadı. 1984 yılında ise Pamukovasporda futbol oynamaya başladı. Bir süre Bayatsporda da futbol oynayan Çeroğlu 1996 yılında futbolu oynamayı bıraktıktan sonra yine futboldan kopmadı ve Pamukovasporda yöneticilik yapı. Çeroğlu halen Pamukova1968 kulübünde yöneticilik yapmaya devam ediyor.

Pamukovahalk.com olarak, sayısız öğrenci yetiştirip mezun eden ve 35 yıl 2 aylık meslek hayatına nokta koyup emekli olan Hüseyin Çeroğlu’na bundan sonraki hayatında sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova 35 yıllık meslek hayatına nokta koyup emekli oldu

Tümü