-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Yine iş başında yakalandılar bu kez tutuklandılar!

Pamukova'da 5 gün önce hırsızlık yaptıkları evden çıkarken suçüstü yakalanan ve adli makamlarca serbest bırakılan 2 kişi, bu kez yüksek hızlı tren yolu bakım aracını soyduktan sonra yakalandılar ve bu kez tutuklandılar...

13:49:38 | 2018-03-01

Pamukova'dan geçen yüksek hızlı tren yolunun bakım aracına iki kişinin girdiği ihbarını alan Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, aracın camının kırık olduğunu gördü.

Jandarma ekipleri, çevrede inceleme yaparken çuvalla kaçmaya çalışan iki kişiyi kovalamaya başladı.

İçerisinde hızlı tren yolu bakımında kullanılan yaklaşık 20 bin lira değerindeki bakır malzemenin bulunduğu çuvalı yol kenarındaki su kanalına atan iki kişi kısa süre sonra yakalandı.

Gözaltına alınarak Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürülen Oğuzhan I. (22) ve Hakan B.'ın (25) bir gün önce de aynı araca girerek çaldıkları malzemeyi hurdacıya sattıkları ortaya çıktı.

İki şüphelinin geçtiğimiz hafta Pamukova İlçe merkezinde hırsızlık yaptıkları evden çıkarken polis tarafından suçüstü yakalandıkları ve mahkemece serbest bırakıldıkları belirlendi.

Hırsızlık suçundan çok sayıda kayıtları bulunan Oğuzhan I. ve Hakan B. Jandarma'daki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TCDD yetkilileri de yol bakım çalışmalarında önemli olduğu belirtilen malzemeleri jandarmadan teslim aldı. (Pamukova-Sakarya-DHA)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Yine iş başında yakalandılar bu kez tutuklandılar

Tümü