-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Yok artık Cevat Keser! Miting gibi aday tanıtım toplantısı..

Ak parti Pamukova belediye başkan adayı ve meclis üyeleri için yapılan aday toplantısında Kültür Merkezi iki katıda doldu taştı. aday tanıtım toplantısı adeta miting havasına döndü..

09:46:27 | 2019-03-07

Pamukova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Pamukova Belediye Başkan Adayı Cevat Keser’in aday tanıtım programına binlerce kişi katıldı. Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatı tarafından Pamukova Kültür Merkezinde yapılan Belediye Başkanı ve meclis üyeleri aday tanıtım vatdandaşların yoğun ilgi göstermesi dikkat çekti.

Pamukva Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen programa, Ak Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ak Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, Ak Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, MHP ilçe Başkanı Arif Çakıl, AK Parti ve MHP Pamukova Kadın kolları başkanı, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi adaylar çok sayıda partili ve yaklaşık 2 bin kişilik vatandaş topluluğu katıldı.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce ve Cumhur İttifakı Pamukova Belediye Başkan adayı Cevat Keser  Atatürk Kültür Merkezine gelişlerinde havai fişekler, meşalleler, konfeti yağmuru ve sloganlarla ile karşılandılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik’in konuşması ile başlayan programda hem Pamukova hem Büyükşehir seçiminde Ak Parti’ye destek isteyen Çelik konuşma sonrasında herkese teşekkür etti.

Keser, " Oyunuzu boşa harcamayın.."

Ak Parti Pamukova Belediye Başkanı ve Adayı olan Cevat Keser alkışlar ve tezahüratlar arasında sahneye çıktı. Pamukova ve Köylerinden % 70 oy bekleyen Başkan Keser kültür merkezinin alt ve üst katını tıka basa dolduran vatandaşlara ayrı, ayrı teşekkür etti. Başkan Keser konuşmasında; “Sizler benim elimi güçlendirin ki ; sesimiz Büyükşehir’de ve Ankara’da gür çıksın. İlçemize ve köylerimize daha çok hizmet, daha çok yatırım alalım. Bilgimizle, becerimizle, tecrübe ve ustalığımızla birçok projeye imza atacağız. Başkaları gibi boş tenekenin çıkarmış olduğu sesleri çıkartmıyoruz. Nasıl hizmet edecekler vatandaşlarıma. Ak Parti dışında atılan her oy boşa gitmiş oydur. Oyunuzu boşa harcamayın ve Büyükşehirde Sayın Ekrem Yüce, Pamukova’da ise Cevat Keser’e verin" dedi ve diğer parti adayların yüklendi. Sonrasında Pamukova’da yaptıkları hizmetleri ve yapacak oldukları hizmetleri sıraladı.

Tevel " Bu kalabalık her şeyi anlatıyor. %70’den daha fazla oy çıkacağına inanıyorum.."

Sonrasında konuşan Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever “ Görüyorum ki Pamukova’da büyük bir destek var. Buradan inşallah %70’den daha fazla oy çıkacağına inanıyorum. Görünen köy kılavuz istemez diye boşuna dememişler. Bu kalabalık her şeyi anlatıyor. Başkanına sahip çıkan bir Pamukova var.” dedi.

Yüce, " Keser'in projelerini beraber geçekleştirip çok daha fazlasınıda hayata geçireceğiz."

Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce gördüğü ilgiden memnuniyetini dile getirerek bu bölgenin bir evladı olduğunu kendisini Pamukovalı olarak gördüğünü ifade edip destek istedi. Yüce, Cevat Keser'in projelerinin hepsini beraberce gerçekleştireceklerini ifa de ederek " Pamukova için Başkan Keser'in projelerinden daha fazlasını fazlasını gerçekleştireceğiz " dedi.

Yavuz, " Eğer Cumhurbaşkanımız ve MHP Lideri olmasa Türkiye üçe bölünmüştü.."

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ise bu seçimlerin yerel seçim olmaktan öte başka anlamlar içerdiğini ifade etti. Yavuz, " Böyle bir güçlü iktidar olmasaydı, Pamukova yolu yapılmayacaktı. Pamukova'ya doğal gaz gelmeyecekti. İnsansız hava aracı üretemeyecek, PKK ile mücadele edemeyecek , darbeler dönemini sona erdiremeyecektik. Eğer Cumhur başkanımız ve Devket Bahçeli olmasaydı Türkiye üçe bölünmüştü.  Bu iki parti beka için bir araya geldi. Ülkenin geleceği için bir araya geldi. FETÖ bir aray geldi, PKK başarılı olamasın diye bir araya geldi " dedi

Yavuz’un konuşmasında sonra Belediye Meclis Üyesi adayları tek tek tanıtıldı ve toplu fotoğraf çekimi sonrası yapılan ikramla program sona erdi.

AK PARTİ ADAY TANITIM TOPLANTISINDAN GÖRÜNTÜLER;
ETİKET :  Pamukova Yok artık Cevat Keser Miting gibi aday tanıtım toplantısı

Tümü